Zagraniczne media nie zdążyły jeszcze nacieszyć się romantycznymi zdjęciami z wyjazdu na St. Barts, gdzie para świętowała urodziny Scotta, a już okazuje się, że ta dwójka... właśnie się rozstała. Po wyznaniach miłości na Instagramie Sofii Richie i uroczych fotografiach z ubiegłego tygodnia pozostał już tylko niesmak. Jak donieśli informatorzy – 35-latek zdradzał początkującą modelkę. To dla zaangażowanej i zakochanej dziewczyny okazało się zbyt wiele i 19-latka postanowiła rozstać się z niewiernym chłopakiem. Co więcej, podobno Scott Disick tylko ostatnio dopuścił się skoku w bok aż dwukrotnie - w czasie wizyty w Miami oraz Wyoming, gdzie odbyła się impreza promująca najnowszy album Kanye Westa. Zbytnie zamiłowanie do kobiet okazało się także przyczyną rozpadu jego poprzedniego, wieloletniego związku z Kourtney Kardashian, z którą ma trójkę dzieci: 8-letniego Masona, 5-letnią Penelope i 3-letniego Reigna.

Jak poradzić sobie ze złamanym sercem? >>>

Choć Sofii udało się nawet zdobyć zaufanie siostry Kim i złapać dobry kontakt z pociechami swojego partnera, związek ten od początku budził kontrowersje. Do tego stopnia, że na wieść o zdradach Scotta Disicka ojciec dziewczyny, legendarny muzyk Lionel Richie, zagroził jej, że jeżeli do niego wróci i wybaczy mu wszystko, ten ją wydziedziczy! Tym samym straci ona dostęp do jego pokaźnego majątku. W rozmowie z córką wokalista ponoć wielokrotnie zaznaczał, że związek ten jest toksyczny i bardzo źle na nią wpływa.

Sofia Richie i Scott Disick byli parą od wakacji 2017 roku. Paparazzi kilkakrotnie udało się złapać razem tę dwójkę, nim po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem we wrześniu w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Te rzeczy wskazują na nadchodzący kryzys w twoim związku >>>