Celebrytów przez duże C rzadko emocjonuje to, co wypisuje się o nich w internecie. Nie licząc Khloé Kardashian, która poczuła się dotknięta próbą wydania jej za mąż za niewiernego ojca swojej córeczki True Thompson i postanowiła oficjalnie odnieść się do plotek szerzonych w sieci, gwiazdy na miarę Kardashianów raczej trzymają do tego typu sytuacji dystans.

ZOBACZ TAKŻE: Sofia Richie i Scott Disick rozstali się! Powód nikogo nie zaskakuje... I nie jest to ani różnica wieku, ani Kourtney Kardashian. >>>

Dlatego nie spodziewaliśmy się, że para, której związek według internautów właśnie przeszedł do historii, poczuje się zobowiązana do złożenia oficjalnych wyjaśnień. O kim mowa? O modelce Sofii Richie i byłym Kourtney Kardashian, czyli Scotcie Disicku. Według wielu źródeł ich związek decyzją modelki zakończył się, a przyczyną rozstania była niewierność starszego od dziewczyny o 16 lat biznesmena. Jeśli wierzyć plotkom, kochliwy celebryta miał dopuścić się zdrady na imprezie w Wyoming promującej najnowszy album Kanye Westa.   

Opublikowane przez 19-latkę na Insta Stories ujęcia rozwiewają jednak wszelkie wątpliwości – para ma się świetnie, a domniemania o rozstaniu to pobożne życzenia nieżyczliwych internautów, a także ojca dziewczyny czyli Lionela Richie. Legendarny piosenkarz od początku był przeciwny tej relacji do tego stopnia, że gotów był wydziedziczyć córkę, jeśli nie zdecyduje się ona rozejść z Disickiem. Wszytko wskazuje jednak na to, że para Sofia Richie i Scott Disick maja się lepiej niż kiedykolwiek. jak oceniacie, ta relacja dobrze rokuje? Jest szansa, że Scott Disick ustatkuje się u boku dużo młodszej dziewczyny?

ZOBACZ TAKŻE: Gigi Hadid i Zayn Malik są znowu razem! >>>