Projekty od Eppram, czyli marki, za której stworzenie odpowiadają Maffashion oraz Lana Nguyen, podbiły serca najbardziej stylowych dziewczyn w Polsce, a także poza jej granicami. Do grona jej fanek należą m.in. Kourtney Kardashian i Addison Rae. W październiku ubiegłego roku zdjęcia celebrytek w marynarkach Niagara oraz Vanua obiegły (dosłownie!) cały świat, a następnie przyczyniły się do ich całkowitej wyprzedaży. Okazuje się, że print, na który kilka miesięcy temu postawiła Kardashianka, przypadł do gustu również Sofii Richie. Zobaczcie zdjęcia modelki w beżowym garniturze Niagara. 

Sofia Richie założyła garnitur od Eppram!

Maffashion i Lana Nguyen (po raz kolejny) mają powód do dumy. Sofia Richie jest bowiem kolejną gwiazdą, która postawiła na ich projekt z autorskim printem Niagara. Modelka pojawiła się w garniturze w odcieniach bieli oraz beżu na imprezie urodzinowej Lionela Richie, czyli swojego ojca. Rodzinne wydarzenie zrelacjonowała natomiast na swoim profilu na Instagramie. Jej zdjęcia w (przepięknym!) garniturze Niagara od Eppram możecie zobaczyć także w naszej galerii – na górze strony. 

Julia Kuczyńska nie kryje swojej radości w związku z tym, że Sofia Richie założyła garnitur z metką stworzonej przez nią i Lanę Nguyen marki. Ubiegłej nocy opublikowała relację na Instagram Stories, za pośrednictwem której potwierdziła, że modelka ma na sobie jeden z projektów z kolekcji wiosna-lato 2021. 

„Bastek czuł coś w kościach i właśnie obudził mnie o 3:30” – napisała Maffashion na Instagram Stories. „Tak! To nasz beżowy garnitur Niagara” – potwierdziła. 

Mamy dobrą wiadomość dla osób, którym (podobnie jak Sofii Richie) spodobał się garnitur Niagara. Jak wynika z opisu najnowszego postu na oficjalnym profilu Eppram na Instagramie, zestaw już niebawem będzie dostępny na stronie internetowej marki. Czekacie?