Sophie Turner i Joe Jonas bardzo dbają o swoją prywatność. Nie dziwi więc fakt, że o narodzinach ich pierwszego dziecka dowiedzieliśmy się… z zagranicznych mediów. Pod koniec lipca ubiegłego roku TMZ poinformował, że gwiazda Gry o tron i wokalista doczekali się córeczki, dla której wybrali imię Willa. Teraz – po ponad pół roku od jej narodzin – okazuje się, że może nazywać się zupełnie inaczej. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Sophie Turner i Joe Jonas wybrali dla niej imię (lub imiona) na cześć Hannah Montany, w którą 15 lat temu wcielała się Miley Cyrus

Sophie Turner i Joe Jonas nazwali córkę na cześć Hannah Montany? 

W ubiegłą środę minęło dokładnie 15 lat od premiery pierwszego odcinka serialu Hannah Montana z Miley Cyrus w roli głównej. Z tej okazji gwiazda kultowej produkcji dla nastolatek i nastolatków napisała wzruszający list do swojej bohaterki (możesz go przeczytać poniżej). Co więcej, wysłała Sophie i Joemu wyjątkową przesyłkę, a mianowicie ogromną kompozycję kwiatową w kształcie gwiazdy, totalnie w stylu Hannah. Dodała do niej liścik, którego treść nie umknęła spostrzegawczym obserwatorom i obserwatorkom członka grupy Jonas. I to właśnie dzięki nim dowiedzieliśmy się, jak w rzeczywistości może mieć na imię córka Sophie Turner oraz Joego Jonasa.

 

 

Jak się okazuje, córeczka Sophie Turner i Joego Jonasa może nie mieć na imię Willa, jak dotąd przypuszczaliśmy, ale Hannah albo Hannah Montana. Miley Cyrus przyznała bowiem we wspomnianym już liściku, że to niezwykle słodkie, że para wybrała dla swojej córki imię (bądź imiona) na cześć jej bohaterki.

„Do Joego i Sophie! To było takie słodkie, że nazwaliście córkę na moją cześć. Przesyłam całą moją miłość małej pannie Hannah Montanie! Pozdrawiam, Hannah Montana” – brzmi treść liściku od Miley Cyrus aka Hannah Montany. 

Treść liściku rozpętała prawdziwą burzę w sieci. Fani oraz fanki Sophie, Joego i Miley zastanawiają się, jak naprawdę ma na imię córka jednej z najbardziej lubianych par w show-biznesie. Tuż po jej narodzinach TMZ podał, że gwiazda Gry o tron i wokalista wybrali dla niej imię Willa. Przysłowiową chwilę później informacje na ten temat zostały potwierdzone przez US Weekly. Sophie i Joe mieli zdecydować się na to imię na chwilę przed porodem. Warto jednak zaznaczyć, że główni zainteresowani całą sprawą nigdy nie potwierdzili medialnych doniesień. W związku z tym bardzo możliwe, że imię ich córki w rzeczywistości brzmi zupełnie inaczej albo, że Hannah (ewentualnie Hannah Monatana) to jej drugie imię. Być może Sophie, Joe oraz Miley tylko żartowali?