Sophie Turner jest w ciąży! Ona i Joe Jonas zostaną rodzicami po raz pierwszy

Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się dziecka! O tym, że Sophie Turner jest w ciąży poinformowały właśnie zagraniczne media. Który to miesiąc i jakiej płci będzie dziecko? Tego na razie nie wiadomo. 

Gwiazda „Gry o Tron” i popularny muzyk nie potwierdzili jeszcze doniesień o ciąży, ale informacja, że spodziewają się pierwszego dziecka dotarła do mediów z najbliższego otoczenia pary. „Para jest bardzo dyskretna, ale przyjaciele i rodzina są superpodekscytowani” – podaje JustJared, jeden z pierwszych portali, który podał informację do publicznej wiadomości. Wiadomo też, ze ciąża Sophie Turner jest już na tyle zaawansowana, że aktorka wybierając ubrania na co dzień i na większe wyjścia, dobiera je tak, by tuszowały zmianę sylwetki. 

Sophie Turner i Joe Jonas pobrali się w maju 2019 roku w Las Vegas, zaraz po rozdaniu Billboard Music Awards. Kilka miesięcy później zdecydowali się na kolejną ceremonię – już bardziej formalną i w znacznie szerszym gronie – tym razem we Francji. Teraz ich szczęśliwa rodzinka się powiększy. A my nie kryjemy entuzjazmu. To jedna z naszych ulubionych (i najpiękniejszych!) par showbiznesie. Gratulujemy i trzymamy rękę na pulsie. Stay tuned!

Sophie Turner pokazała suknię ślubną. Wiemy, kto ją zaprojektował! >>>