Wody micelarne marki Soraya zawierają inulinę (pochodzącą z cykorii), która jest kosmetycznym prebiotykiem – wspierającym utrzymanie równowagi mikroflory skóry. Cennym dopełnieniem formuł są natomiast naturalne biofermenty – dopasowane do funkcji pielęgnacyjnej każdego z kosmetyków.

Materiały prasowe

Normalizująca woda micelarna do oczyszczania i demakijażu z linii ProBio Clean marki Soraya (9,99 zł, 150 ml)

Skutecznie, ale łagodnie usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Opracowana do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Zapewnia natychmiastowe uczucie czystości i świeżości. Formuła z inuliną – pochodzącym z cykorii kosmetycznym prebiotykiem, który wspiera utrzymanie równowagi mikroflory skóry oraz z biofermentem z drożdży – bogatym w aminokwasy i witaminy, korzystnie wpływającym na kondycję cery tłustej i mieszanej.

Materiały prasowe

Nawilżająca woda micelarna do oczyszczania i demakijażu z linii ProBio Clean marki Soraya (9,99 zł, 150 ml)

Skutecznie, ale łagodnie usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Opracowana do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Zapewnia natychmiastowe uczucie czystości i świeżości. Formuła z inuliną – pochodzącym z cykorii kosmetycznym prebiotykiem, który wspiera utrzymanie równowagi mikroflory skóry ora z biofermentem z zielonej herbaty – składnikiem nawilżającym i odświeżającym, bogatym w antyoksydanty.

Materiały prasowe

Kojąca woda micelarna do oczyszczania i demakijażu z linii ProBio Clean marki Soraya (9,99 zł, 150 ml)

Skutecznie, ale łagodnie usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Opracowana do pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Zapewnia natychmiastowe uczucie czystości i świeżości. Formuła z inuliną – pochodzącym z cykorii kosmetycznym prebiotykiem, który wspiera utrzymanie równowagi mikroflory skóry oraz z biofermentem z ryżu – składnikiem kojącym i nawilżającym, bogatym w witaminy i antyoksydanty.

Zobacz także:

Materiały prasowe

Powodzenia w walce o piękną i zdrową cerę każdego dnia!

Materiały prasowe