Największa aktorska nadzieja kina (Rising Star) podczas tegorocznej gali rozdania nagród BAFTA przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych po raz kolejny wcieliła się w rolę Petera Parkera. 14 lipca do polskich kin trafi film zatytułowany Spider-Man: Homecoming z Tomem Hollandem w roli głównej (wcześniej widzowie w tej roli mogli go zobaczyć w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów)

ZDJĘCIA Z PLANU, KADRY Z FILMU SPIDER-MAN: HOMECOMING >>>

Tym razem Peter Parker będzie starał się pogodzić zwykłe życie nastolatka z Nowego Jorku z życiem superbohatera, czyli Spider-Mana - po przygodzie z Avengersami to zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Na drodze stanie mu czarny charakter w postaci Vulture’a - w tej roli Michael Keaton, a wspierać go będzie mentor Tony Stark, czyli Robert Downey Jr.

Spider-Man: Homecoming to kolejny reboot z serii o Człowieku-Pająku, czyli film opowiadający tematykę wcześniejszych przygód głównego bohatera (w tym przypadku Petera Parkera / Spider-Mana), która nie jest bezpośrednią kontynuacją wcześniejszych części. Potwierdzono jednak, że w Toma Hollanda zobaczymy w roli tytułowej aż w pięciu kolejnych produkcjach!