W marcu tego roku potwierdziły się doniesienia, według których powstanie spin-off serialu Riverdale. Czego dotyczy fabuła Katy Keene? Akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach, które obecnie możemy śledzić w Riverdale. Tytułowa bohaterka (w tej roli zobaczymy gwiazdę Słodkich kłamstewek – Lucy Hale) to aspirująca projektantka. Katy Keene przyjeżdża do Nowego Jorku, aby zrobić karierę w świecie mody, a tym samym spełnić swoje marzenia. Towarzyszą jej przyjaciele. Wśród nich Josie McCoy (Ashleigh Murray), która opuściła rodzinne Riverdale, a teraz chce zostać gwiazdą Broadwayu. Na ekranie zobaczymy również Jonny’ego Beauchampa, Julię Chan, Lucien Leon Laviscount i Camille Hyde. W jednym z wywiadów Lucy Hale zdradziła, że Katy Keene, to produkcja podobna do Riverdale oraz Chilling Adventures of Sabrina. Nie będzie ona jednak tak mroczna, jak dwa – wcześniej wspomniane seriale. Katy Keene opowiada bowiem o przyjaźni, marzeniach młodych ludzi, a także ich problemach. Niestety twórcy spin-offu Riverdale nie zdradzają na razie kolejnych szczegółów. Kilka dni temu poznaliśmy jednak datę premiery serialu Katy Keene.

Spin-off Riverdale: znamy datę premiery serialu Katy Keene!

Nareszcie! Wiemy, kiedy dokładnie nastąpi emisja pierwszego odcinka Katy Keene. Według wcześniejszych informacji serial miał trafić na antenę CW jesienią 2019 lub latem 2020 roku. Ale żadna z tych dat nie została potwierdzona. Okazało się, że premierę pierwszego odcinka Katy Keene zaplanowano na 6 lutego 2020 roku. Wciąż nie wiadomo, kiedy serial będzie dostępny w Polsce. Przewidujemy, że trafi on na rodzime platformy streamingowe pod koniec lutego lub w marcu. Czekacie na premierę Katy Keene?

Riverdale 4: pierwszy epizod 4. sezonu serialu to najbardziej wzruszający odcinek produkcji. „In Memorian” poświęcono pamięci Luke’a Perry’ego >>>