Propozycje prezentów od włoskiej marki Bulgari to uosobienie włoskiego, wielkiego piękna. Taki upominek jest gwarancją, że osoba obdarowana przeżyje chwile pełne magii. Najnowsza kolekcja i świąteczna kampania marki przenosi nas w zupełnie nową (absolutnie wyjątkową) podniebną, gwiezdną przestrzeń….i zapiera dech w piersiach. Zresztą, zobaczcie sami!

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Materiały prasowe

#MORETHANAWISH i definicja włoskiego, wielkiego piękna

Ponadczasowy, luksusowy prezent – zamiast życzeń „wesołych świąt” podaruj najbliższej ci osobie coś, co będzie kojarzyć z tobą już zawsze. Dlaczego jesteśmy przekonani, że marka Bulgari to świetny pomysł? Ich projekty zaczęto sprzedawać we Włoszech w 1884 roku, pokazując już od ponad wieku, że realizacja (początkowo nieśmiałych) marzeń miała sens. Wspaniałe kreacje złotnika Sotiriosa Voulgarisa oraz oszałamiające muzy Bulgari, takie jak Vittoria Ceretti czy Blesnya Minher, zapraszają nas do oddania się świątecznym chwilom w 100% - to wszystko w klimacie żywiołowych i czarujących, włoskich uroczystości...

Najnowsza kampania Bulgari niesie przesłanie, że żadne marzenie nie jest zbyt wielkie, aby nie można było go zrealizować. To także opowieść o niekończących się inspiracjach, dążeniu do własnej definicji piękna oraz radości i włoskości w najczystszej postaci – tej, którą najbardziej uwielbiamy. Ulice jasno oświetlone świątecznymi światełkami i radosnymi, szczerymi uśmiechami, magiczne niebo, wypełnione błyszczącymi gwiazdami i fajerwerkami… dokładnie takie są kolekcje Bulgari – wzbudzające emocje i oszałamiająco piękne.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Historia Bulgari - wszystko zaczyna się od marzeń

Od Rzymu przez Nowy Jork po Szanghaj – luksusowa biżuteria Bulgari zachwyca i zdobi wiele witryn sklepowych (pierwszy butik powstał przy via Sistina w Rzymie, a dziś jest ich już ponad 300 na całym świecie), towarzysząc każdego dnia wyjątkowo stylowym kobietom i mężczyznom. Genialnie sprawdzi się zatem jako prezent dla osób, które cechuje dbałość o detale i umiłowanie do piękna. Co ciekawe, obecnie istnieje też kilka luksusowych hoteli Bulgari, idealnie współgrając ze współczesną filozofią firmy.

Materiały prasowe

Luksusowy prezent - zegarek Bulgari

Marka Bulgari rozpoczęła swoją działalność od tworzenia biżuterii. W latach 70. rozszerzono asortyment o ponadczasowe zegarki, aby 20 lat później uzupełnić go o najwyższej jakości dodatki, takie jak jedwabne apaszki, skórzane portfele czy torebki. A Ty, co wybierasz – wyjątkową biżuterię, eleganckie perfumy, a może luksusowy zegarek? Szwajcarska precyzja i rzymskie korzenie - to harmonijne połączenie nie może się nie udać, dlatego w naszym mniemaniu to właśnie zegarek będzie uniwersalnym, idealnym dodatkiem do świątecznej atmosfery, choć przyznajemy, że... w tym przypadku nie da się podjąć złej decyzji.

Wkrocz do niesamowitego świata Bulgari i postaw na to, co najlepiej uzupełni charakter twój lub bliskiej ci osoby.

Materiały prasowe

Z okazji zbliżających się świąt życzymy wam zatem, abyście realizowanie odważnie swoje marzenia i… spoglądali czasem w gwiazdy.