W zeszłą sobotę, 24-go marca, świętowałyśmy Wielki Powrót Wiosny na imprezie, którą organizowałyśmy razem z warszawskim klubem NIEBO. Była to już nasze drugie wspólne wydarzenie, równie udane jak walentynkowa Randka w Ciemno.

Tym razem, za DJ-ką stanęli FlirtiniRapperoni oraz Czarlson, a to gwarantowało największe hity i najlepszą zabawę. Przez całą noc bawiłyśmy się do energetyzujących bitów – nie przeszkodziła nam nawet zmiana czasu, przez którą uciekła jedna godzina imprezy.

Tak jak ostatnio, fani Glamour mogli wejść do klubu za darmo, a w środku czekała na nich specjalna zniżka na Prosecco, czyli nasz ulubiony imprezowy trunek. Jeżeli bawiliście się razem z nami, to na pewno wiecie, jak było bosko. Wiosna została przywitana bardzo hucznie – mamy nadzieję, że to doceni i pozwoli nam na dłużej schować do szafy puchowe kurtki, czapki i szaliki.

ZOBACZ TAKŻE: Trasa koncertowa Taco Hemingway'a i Quebonafide – znamy terminy i miejsca! >>>

Poniżej znajdziecie fotki z sobotniej imprezy – przypomnijcie sobie, jak nieziemsko było albo sprawdźcie, co was ominęło. Do zobaczenia na następnej imprezie Glamour x NIEBO!