Pogłoski o tym, że Tie-Dye Frappuccino ma pojawić się w Starbucksie, pojawiały się już od miesięcy. Teraz wiemy, że to prawda! Sieć kawiarni potwierdziła wprowadzenie do swojej oferty tęczowego napoju w środę, 10 lipca, za pośrednictwem tweeta.

„TAAAAK! #TieDye jest tutaj i nie potrwa to długo” - napisano na oficjalnym koncie Starbucksa na Twitterze. Frappuccino wygląda niczym przeniesione prosto z Pinteresta i idealnie wpasowuje się w obecne trendy, z pośród których tie-dye jest właśnie jednym z najgłośniejszych. 

Zobacz także: Wiemy, jaką kawę Polacy najczęściej zamawiają w Starbucksie!

Kawa w wersji Tie-Dye z menu zniknie niestety bardzo szybko. Zgodnie z komunikatem prasowym Starbucks, frappé będzie dostępne tylko przez kilka dni, do wyczerpania zapasów produktów potrzebnych do jego zrobienia. I kolejna zła wiadomość jest taka, że limitowana nowość w ofercie Starbucksa oferują tylko kawiarnie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jednak jeśli planujecie wyprawę do USA, lub jesteście tam teraz na wakacyjnym wyjeździe, chyba już wiecie, co będzie kolejnym punktem Waszej podróży.