Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa od samego początku typowani byli na faworytów jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Choć ostatecznie nie udało im się sięgnąć po Kryształową Kulę, to zdaniem wielu widzów, to właśnie oni prezentowali najwyższy poziom spośród wszystkich par tego sezonu programu. Kluczem do sukcesu Julki na parkiecie okazał się nie tylko jej wrodzony talent i pracowitość, ale także świetna relacja z tanecznym partnerem.

-  Ze Stefano bardzo się zaprzyjaźniliśmy - wyznała jakiś czas temu aktorka w rozmowie z Gala.pl.

ZOBACZ: Julia Wieniawa ujawnia, co łączy ją ze Stefano Terrazzino: "Mam nadzieję, że ta relacja przetrwa" [TYLKO U NAS]

Stefano Terrazzino o relacji z Julią Wieniawą

Fakt, że Julia i Stefano tak dobrze się ze sobą dogadali nadal zastanawia część internautów. Dzieje się tak za sprawą spore różnicy wieku między finalistami "Tańca z Gwiazdami".

41-letni tancerz i piosenkarz przyznaje, że na początku sam zastanawiał się, czy uda mu się porozumieć z młodszą o prawie 20 lat celebrytką.

Moja dobra znajoma, bardzo mądra kobieta, powiedziała mi: "Ciekawe, co ona będzie mogła ci dać?". Ja nie widziałem tej ciekawości, bardziej pomyślałem o trudności - wyznał Stefano.

Muszę powiedzieć, że Julia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i dużo wziąłem z tej relacji. Dużo mnie nauczyła (...) I tak samo chyba Julia ode mnie. Patrzy na świat inaczej, z trochę innej perspektywy. Była otwarta i ciekawa - dodał.

Zobacz także:

Stefano Terrazzino będzie można oglądać już w piątek 18 grudnia w świątecznym odcinku specjalnym programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Start o godz. 20:00.

ZOBACZ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo - sprawdź, kto wystąpi w świątecznym odcinku specjalnym dla Fundacji Polsat