Flexitol to produkty, które pachną i otulają stopy jak najdelikatniejsze kosmetyki, ale działają na nie jak najskuteczniejsze lekarstwa. Nasze Testerki są zgodne - krem i maść spełniają oczekiwania zawsze, a w niektórych przypadkach wręcz zachwycają. A testował nie byle kto - zmęczone chodzeniem listonoszki, kobiety biegające za dziećmi, dziewczyny, które uwielbiają jogging, a także te, które najwyżej spacerują. Wszystkie one doceniły kosmetyki Flexitol.

Testerkom bardzo podobał się zapach i konsystencja.

Prawie 93% testujących uznała zapach za przyjemny lub bardzo przyjemny, a konsystencja kremu dostała ocenę 4,83, co oznacza, że prawie każda z pań udzieliła odpowiedzi bardzo pozytywnej. Dodatkowo, nasze Testerki podkreślały dużą wydajność produktu - pojemność kremu zachwalało 97% Testerek, a pojemność maści 85%. Zdecydowana większość chwali wygodne opakowanie zarówno maści, jak i kremu. Większość Testerek jest zadowolona z szybkości wchłaniania obu produktów, a o kremie mówiły wręcz „wchłania się błyskawicznie”, „natychmiast”, „dosłownie po chwili”.

Wiemy nie od dziś, że najważniejsze i tak są efekty.

Czy kosmetyk działa, czy nie. I tu produkty Flexitol nie mają sobie równych. Wszystkie Testerki podkreślały, że maść działa doskonale i w sposób niezwykły poprawia gładkość stóp. Różnice w odpowiedziach dotyczyły czasu działania. U mniej więcej połowy maść zadziałała w ciągu kilku pierwszych dni stosowania, a u pozostałych po tygodniu. Krem działał także bardzo skutecznie, w tym przypadku najwięcej testerek (46%) zauważyło różnicę przed upływem tygodnia. Efekty zrobiły wrażenie na naszych Testerkach. 53 % badanych stwierdziło dużą zmianę w kondycji swojej skóry na stopach, a 42 % mówiło o „ogromnej zmianie”. Stopy po użyciu produktów Flexitol opisywały jako gładką, miękką i delikatną. 98% Testerek chętnie kupi sobie produkty Flexitol w przyszłości i prawie wszystkie poleciłyby je swojej przyjaciółce.

Poniżej zobaczcie resztę wyników z testowania produktów Flexitol:

 

A oto kilka wypowiedzi:

Zobacz także:

„Jest to najlepszy preparat na suche pięty, jaki kiedykolwiek stosowałam. Już po kilku użyciach zobaczyłam jak moje stopy odżyły i obecnie są idealne, bez problemu mogę chodzić w sandałkach bez stresu, że ktoś zwróci uwagę na moje zaniedbane pięty.”

„Krem jest rewelacyjny, fajnie zmiękcza i nawilża stopy, jak na efekt jaki daje to dość szybko się wchłania. Ma średnio-gęstą konsystencję i bardzo przyjemnie, delikatnie pachnie.”

„Krem zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Nie ma więc problemu z wydobyciem odpowiedniej ilości produktu. Krem ma gęstą konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając lepkiego i tłustego filmu. Zapach kremu bardzo przypadł mi do gustu, jest świeży, kremowy i trwały. Jest to produkt wydajny. Po jego zastosowaniu skóra jest miękka i gładka. A przy dłuższym i regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę kondycji skóry, zwłaszcza na moich suchych piętach. Skóra zmieniła się nie do poznania. Jest nawilżona, lśniąca, miękka, gładka i bardzo przyjemna w dotyku.”

Zobacz więcej opinii Testerek o maści i kremie Flexitol w karcie produktu.