Plany dotyczące kontynuacji filmu Stowarzyszenie wędrujących dżinsów, opowiadającego historię czterech przyjaciółek: Leny, Bridget, Carmen i Tibby, to temat ciągnący się już od jakiegoś czasu. Ale trudno się dziwić. Zarówno pierwsza cześć z 2005 roku, jak i ta druga wypuszczona trzy lata później, cieszyły się ogromną popularnością. I przyniosły ją również odtwórczyniom głównych ról, czyli Blake Lively, Alexis Bledel, Americe Ferrerze oraz Amber Tamblyn. Co do tej pory, czyli już od dziesięciu lat, stawało na przeszkodzie, by udało się zrealizować kolejną, trzecią część obrazu? Na pewno nie wspomniane aktorki. Te bowiem przy każdej możliwej okazji podkreślały, że nie miałyby nic przeciwko, gdyby znowu znalazły się na jednym planie zdjęciowym, gdyż świetnie dogadują się także poza nim. W marcu zeszłego roku America Ferrera potwierdziła to choćby w wywiadzie dla E!News

Pomysł już jest, trwają rozmowy. Myślę, że byłoby to wspaniałe doświadczenie. Stowarzyszenie nadal istnieje i ma się dobrze. Kocham swoje dziewczyny. Miałam 20 lat kiedy je poznałam. Teraz mam 30, a one nadal są moimi najlepszymi przyjaciółkami. Wspaniałą rzeczą jest to, że ludzie oczekują od nas pokazu zazdrości i niekończącej się rywalizacji, a my przysięgłyśmy sobie że będziemy się wspierać na ekranie i poza nim. I tego się trzymamy.

Teraz znowu pojawiła się nadzieja dla trzeciej części Stowarzyszenia wędrujących dżinsów. A wszystko przez inną z aktorek z tego projektu, Alexis Bledel. Gościła ona ostatnio w programie Jimmy'ego Fallona, przede wszystkim z powodu premiery drugiego sezonu serialu Opowieść podręcznej, w którym gra jedną z bohaterek. Ale nie omieszkała również wspomnieć, a w zasadzie potwierdzić, że Stowarzyszenie wędrujących dżinsów 3 jednak powstanie. Choć nie zdradziła nic więcej, fankom filmu z pewnością serca i tak zabiły mocniej. A już na pewno, kiedy do informacji podanej przez Alexis odniosła się kolejna z dziewczyn z obsady, Amber Tamblyn. Na swoim Twitterze napisała, że realizacja jest bardzo prawdopodobna i co więcej - powstał nawet scenariusz, który sama ocenia, jako bardzo udany. Teraz wszystko w rękach producentów. A biorąc pod uwagę to, jak na wypowiedź Alexis i Tweeta Amber zareagowali fani, są naprawdę spore szanse, że dadzą oni światło trzeciej części kultowego już filmu. Trzymamy kciuki! 

ZOBACZ TAKŻE: 7 filmów o przyjaciółkach, idealnych na babski wieczór