Fani Stranger Things lepszego początku 2019 roku chyba nie mogli sobie wymarzyć. Po miesiącach domysłów czy dalsze losy jedenastki, Willa, Mike’a i reszty mieszkańców Hawkins będziemy śledzić dopiero jesienią nowego roku, czy może wcześniej, w końcu znamy dokładną datę premiery kontynuacji serialu braci Duffer. Z tej okazji wypuszczono specjalny zwiastun, utrzymany w klimacie lat 80., a także plakat, który wylądował m.in. na Instagramie. Z tych dwóch teaserów dowiadujemy się nie tylko, kiedy Stranger Things powróci na platformę Netflix, ale także, kiedy dokładnie rozgrywać się będzie akcja serialu.

Stranger Things 3 – data premiery. Szybciej niż myślicie!

Choć twórcy, czyli Matt i Ross Duffer, wielokrotnie dawali nam do zrozumienia, że prace nad Stranger Things 3 będą trwały dłużej, aniżeli miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich sezonów, premiery serialu nie zaplanowano na jesień 2019, tak jak wszyscy myśleli. Produkcja pojawi się na Netflxie 4 lipca 2019 roku. I nie jest to przypadkowa data, a nawiązująca do wydarzeń, jakie będą miały miejsce w serialu. We wspomnianym wcześniej krótkim zwiastunie widzimy bowiem obchody 4 lipca w 1985 roku. A także, że jedno lato może zmienić wszystko. Ale akurat to, że akcja będzie rozgrywać się latem, czyli pierwszy raz wtedy, kiedy główni bohaterowie nie będą uczęszczać do szkoły, wiedzieliśmy już wcześniej. Co jeszcze wiemy na temat 3. sezonu Stranger Things

„Stranger Things”: powstanie seria książek na podstawie serialu! >>>

3. sezon Stranger Things – liczba i tytuły odcinków, nowe wątki 

Nie tak dawno poznaliśmy nie tylko liczbę, ale i tytuły wszystkich odcinków Stranger Things 3. 4 lipca 2019 roku na platformie Netflix pojawi się 8 epizodów, które nazwano: Suzie, Do You Copy?, The Mall Rats, The Case of the Missing Life Guard, The Sauna Test, The Source, The Birthday, The Bite oraz The Battle of Starcourt. Choć może tytuły nie mówią nam jeszcze zbyt wiele o fabule, w publikacjach z udzialem twórców, jakie miały miejsce do tej pory, pojawiło się kilka informacji na temat Stranger Things 3. W jednym z wywiadów Shawn Levy, czyli producent serialu, zdradził m.in. że relacja, jaka nawiązała się w 2. sezonie między Dustinem (którego gra Gaten Matarazzo) a Steve'em (w tej roli Joe Keery) znacznie ewoluuje. Steve wręcz stanie się dla Dustina jak brat. A co z niepokornym i buntowniczym Billym (gra go Dacre Montgomery), który dołączył do obsady w 2. sezonie? Pamiętacie jego pełną seksualnego napięcia scenę z panią Wheeler (Cara Buono), mamą Mike'a? W tej kwestii Shawn wypowiedział się całkiem tajemniczo, ale istnieje szansa na to, aby między tą dwójką zadziało się coś więcej! Poza tym to, co pewne na 100 procent, to nowa postać w Hawkins - Robin. W tej roli zobaczymy Maya Thurman-Hawke, córkę Ethana Hawke'a i Umy Thurman. Co o niej wiemy na ten moment?  Robin, jak mogliśmy już jakiś czas temu przeczytać w informacji prasowej przedstawiającej postać, „ma alternatywny styl i jest równie bystra, co zabawna. Znudzona swoją przyziemną pracą szuka nowych wrażeń... i dostaje ich aż nadmiar, kiedy odkrywa mroczne sekrety Hawkins.” My dodatkowo mamy w jej temacie pewną teorię i sądzimy, że to ona może namieszać między Nancy (Natalia Dyer) i Jonathanem (Charlie Heaton), którzy (SPOILER!) w 2. sezonie Stranger Things zostali oficjalnie parą. Podobnie zresztą, jak Jedenastka (Millie Bobby Brown) i Mike (Finn Wolfhard), co tylko potwierdza pierwszy oficjalny plakat Stranger Things 3. Mamy nadzieję, że z czasem dowiadywać będziemy się coraz więcej. Bo szczerze, już nie możemy się doczekać lipca! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 1985 (especially to Mileven fans!) Stranger Things 3, July 4.

Post udostępniony przez Netflix US (@netflix) Gru 31, 2018 o 9:01 PST