Festiwale muzyczne to nie tylko koncerty, ale również moda, która w tym wyjątkowym czasie rządzi się swoimi prawami. Właśnie trwa Open’er Festival 2018, który relacjonujemy dla Was na bieżąco. Pogoda w tym roku dopisuje, a temperatury są łaskawe, dlatego nie ograniczają festiwalowych stylizacji. W poszukiwaniu tych najlepszych przemierzyliśmy lotnisko Gdynia-Kosakowo i wyłowiliśmy super ubrane osoby!

Open’er Festival 2018: street style

Poniżej znajdziecie zdjęcia z mody ulicznej na tegorocznym Open’erze. Królują dżinsowe kurtki, rozszerzane spodnie i crop topy. Niesamowite jest to, że street style na rodzimym festiwalu jest tak różnorodny, a miks stylów tworzy wspaniały klimat. Nie zabrakło również eksperymentów z oversize’owymi krojami i fakturami. 

Open’er Festival 2018: 2. dzień za nami! Na scenie energetyczna MØ, legendarni Depeche Mode i Massive Attack z ważnym przekazem >>>

Zaskoczyliście nas także kreatywnymi makijażami i fryzurami! Przeważają modne w tym sezonie warkocze, koniecznie z dużą ilością brokatu np. na przedziałku. Jeśli chodzi o makijaż, to zdecydowanie króluje rozświetlona twarz i podkreślone oczy. Niektóre uczestniczki festiwalu zdecydowały się na ozdoby pod postacią drobnych kamyczków. Od kilku sezonów nieodłączną częścią make-upu na Open’erze jest brokat, którego używamy w ogromnych ilościach i to bez żadnych skrupułów.