Sukienka na studniówkę może przysporzyć wielu problemów, a jej zakup wcale nie należy do najłatwiejszych. Kreacja musi być jednocześnie na tyle wygodna, aby móc się w niej swobodnie bawić do białego rana, ale zarazem jej fason nie może być nadto odważny. Niektórzy upierają się, że na studniówkę trzeba koniecznie iść w czarnej sukience - to nieprawda. Ja na zakończenie swojego liceum wybrałam krótką kreację w kolorze białym i chociaż rzeczywiście raczej wyróżniałam się z tłumu koleżanek, czułam się w niej świetnie. Z roku na rok moda studniówkowa staje się coraz bardziej swobodna. Dziś nikogo nie dziwią już dziewczyny w sukienkach z cekinów, czerwonych koronkowych kreacjach, ale także wystawnych, balowych sukniach. Ważne, abyśmy to my dobrze się czuły!

Sukienki na studniówkę 2020 

Kupując sukienkę na studniówkę dobrze pomyśleć, czy nada się ona również na inną okazję. Warto zaopatrzyć się w kreację, którą potem będziecie mogły wykorzystać na wesele, randkę, czy uroczystość rodzinną. Takie sukienki zazwyczaj nie kosztują fortuny i są bardzo praktyczne. Dobrym pomysłem jest też odsprzedanie raz założonej sukienki na portalach typu Vinted, Olx, czy Depop. Cieszą się one niesłabnącą popularnością, a dziewczyn, które pozbywają się na nich swoich ubrań, przybywa z dnia na dzień.

Jaką sukienkę założyć na studniówkę 2020? Poniżej znajdziecie nasze propozycje studniówkowych sukienek, które wyglądają na droższe niż są w rzeczywistości.