Taki scenariusz to marzenie każdej panny młodej: zakładasz wymarzoną, stworzoną na zamówienie suknię ślubną. Dalej w trakcie tego wyjątkowego dnia przebierasz się w drugą, nie mniej obłędną, ale to nie koniec. Nie odwiedzasz jej wcale do szafy na wieczność, ale oddajesz do jako eksponat na wystawę!

ZOBACZ TAKŻE: Suknia ślubna Meghan Markle to absolutny hit! Wiemy, kto ją zaprojektował >>>

Tak, to prawdziwa historia, i co więcej dotyczy ona jednej z najpiękniejszych sukni ślubnych tego roku. Nie chodzi o zwykłą śmiertelniczkę, która miała szczęście stać się jej właścicielką, ale o Meghan Markle. Pamiętacie kreację autorstwa Clare Waight Keller z potrójnej jedwabnej organzy? W tej przepieknej, jedynej w swoim rodzaju kreacji Meghan powiedziała Harry’emu tak (to ta bardziej zabudowana, z rękawem ¾ i dekoltem eksponującym ramiona). W drugiej (bez rękawów, z dekoltem typu halter autorstwa Stelli McCartney) Amerykanka pojawiła się chwilę po samej ceremonii i świętowała swoje szczęście z nowo poślubionym mężem i rodziną królewską, której szeregi niniejszym zasiliła.

Temat sukni ślubnej Meghan Markle powrócił właśnie na pierwsze strony gazet i magazynów online właśnie z tego powodu – już od listopada będzie można ją zobaczyć na własne oczy! Kreacja autorstwa dyrektor kreatywnej domu mody Givenchy, za którą zapłacono zawrotną kwotę ok.100 tysięcy funtów (czyli mniej więcej pół miliona złotych) zostanie włączona do ekspozycji A Royal Wedding: The Duke and Duchess of Sussex w Zamku Windsor i jako eksponat, wraz z 5-metrowym bogato zdobionym welonem z jedwabnego tiulu haftowanym kwiatami i diamentową tiarą stanie się dobrem narodowym dostępnym do obejrzenia nie tylko dla Brytyjczyków, ale wszystkich wielbicieli królewskiej pary. Wszystkich tych, którzy między 26 października br. a 6 stycznia 2019 roku odwiedzą ich ojczyznę. Rzecz jasna, obok sukni Meghan będzie można zobaczyć także replikę ślubnego outfitu księcia Harry’ego.

Ci którym się nie uda się zawitać na zamek, mają jeszcze jedną szansę – w czerwcu wystawa przenosi się do Edynburga, gdzie czeka na gości do 6 października przyszłego roku. Chcielibyście zobaczyć suknię ślubną Meghan Markle na własne oczy?

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle w londyńskim teatrze wzbudziła spore kontrowersje. Wcale nie chodzi o ubiór! >>>