Kto powiedział, że sukienka ślubna musi kosztować fortunę? Ślub to bez dwóch zdań jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdej kobiety i wiadomo, że panna młoda chce czuć się wyjątkowo, ale cena projektu, jaki będzie miała na sobie, nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem. Dlatego coraz więcej sieciówek zachęca, by ślubne zakupy robić u nich. I zamiast 5000 tysięcy zapłacić na przykład 500. A nawet mniej! O wiele tańsze propozycje ma w swojej ofercie popularny sklep wysyłkowy bonprix. Jak już sama nazwa marki wskazuje, oferuje dobrą cenę i naprawdę niezły efekt. Zajrzeliśmy ostatnio, by zapoznać się z dostępnymi tam aktualnie modelami i bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy. Niektóre sukienki, idealne na ślubny kobierzec, nie kosztują nawet 150 zł!

Zobacz także: Suknie ślubne: trendy wiosna-lato 2019. Oto najmodniejsze kreacje na nadchodzący sezon

Sukienki ślubne z sieciówek - znaleźliśmy modele, które kupicie nawet za 139,99 zł!

Ba, znalazł się nawet model, za który zapłacicie 139,99 zł! Opcji jest całkiem sporo, a za najdroższą trzeba zapłacić 349,99 zł. Co w porównaniu z fasonami z salonów ślubnych to grosze. Design sukienek bonprix ma wszystko to, co kojarzy się z sukienką ślubną. Są klasyczne koronki, jest też tiul. A wszystko to dostępne w bardzo szerokiej rozmiarówce - od 32 do 50! Przykładowe modele wraz z cenami znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz także: W którym momencie ślubu już wiadomo, że para młoda się rozwiedzie? Internauci odpowiadają i przytaczają szokujące historie