Trzy modele zegarków, które nawiązują do najsłynniejszego animowanego serialu na świecie, to kolejna już tegoroczna nowość Swatch. Każdy z czasomierzy jest świetnym pomysłem na świąteczny i mikołajkowy prezent - zwłaszcza dla osób, które podobnie jak twórcy The Simpsons, kochają niepokorny humor i nie boją się wychodzić poza schematy.

Termin debiutu nowości będących efektem współpracy Swatch i The Simpsons nie jest przypadkowy - w amerykańskiej telewizji niedawno wystartował trzydziesty piąty sezon przygód charyzmatycznej rodziny. Losy Homera i jego bliskich śledzą miliony widzów na całym świecie. Pierwszy odcinek tej serii ukazał się już w 1989 roku! Kolekcja Swatch x The Simpsons obejmuje trzy modele czasomierzów. Pierwszy z nich nawiązuje do ulubionej przekąski głowy rodziny, a dwa pozostałe fani serialu na pewno skojarzą z najbardziej znanymi, świątecznymi momentami z serialu. Sprawdźcie sami, który zegarek najbardziej przypadnie wam do gustu.

SECONDS OF SWEETNESS - zegarek z donutem

To żartobliwy i prawie jadalny hołd dla kultowego, amerykańskiego donuta pokrytego różowym lukrem, którego każdy kojarzy z Homerem Simpsonem. Z pewnością wprowadzi w dobry nastrój i wywoła uśmiech na twarzy. Ten pyszny czasomierz ma tarczę w kształcie tradycyjnego amerykańskiego pączka z posypką, z którego ktoś odgryzł komicznie wielki kęs. Pączek – a raczej zegarek – jest pokryty różowym lukrem i wielobarwną posypką sięgającą do paska, umieszczonymi na dobrze znanym żółtym tle. Na szlufce znajduje się logo serialu The Simpsons, a samo opakowanie też stanowi ukłon w kierunku niepokornego humoru i zmyślnych wypowiedzi, jakich używa się w serialu. Ten wyborny zegarek jest dostępny w wybranych krajach jako SwatchPAY!, co oznacza, że można zapłacić za pączki jednym ruchem ręki.

Swatch SECONDS OF SWEETNESS / mat. prasowe

WONDROUS WINTER WONDERLAND - czas pierników

Występują na nim piernikowe postacie zainspirowane serialem The Simpsons, które tańczą radośnie na ośnieżonym pasku, a cała rodzina Simpsonów – Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie – zbierają się razem, żeby odśpiewać świąteczne piosenki.

Swatch WONDROUS WINTER WONDERLAND / mat. prasowe

TIDINGS OF JOY - magia świąt

Ten zegarek przywodzi na myśl ciepły, świąteczny klimat. Na tle śnieżnego krajobrazu Marge i Homer dołączają do Barta i Lisy, a Maggie zajmuje centralne miejsce na tarczy. Cała rodzina śpiewa radośnie w świątecznym klimacie.

Swatch TIDINGS OF JOY / mat. prasowe

Oczywiście na tych zegarkach również znajduje się logo The Simpsons, a specjalne opakowanie jest ukłonem w stronę niezmiennie ujmującego dowcipu i uroku serialu.