Co roku Starbucks, czyli jedna z najpopularniejszych sieci kawiarni na świecie, przygotowuje ofertę świąteczną. Przez kilka tygodni goście mogą spróbować wyjątkowych kaw (i nie tylko) idealnych na zimę w zaprojektowanych specjalnie na tę okazję kubkach na wynos. Co znajdziemy w świątecznej ofercie Starbucks w tym roku? Informacje na ten temat pojawiły się kilka dni temu na oficjalnych profilach sieciówki na Facebooku i Instagramie. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Świąteczna oferta Starbucks już dostępna w Polsce! Co w niej znajdziemy?

Wiemy, jakie napoje trafiły do świątecznej oferty Starbucks w tym roku. Wśród nich nie mogło zabraknąć Gingerbread Latte, czyli absolutnego klasyka, która już od kilku lat umila nam oczekiwania na Boże Narodzenie. W świątecznej ofercie Starbucks dostępne są również Toffee Nut Latte (idealna dla osób, które lubią słodką kawę z mlekiem) oraz Chocolatey Gingerbread Latte - ultra słodkie i ocieplające połączenie czekolady z korzennymi ciasteczkami. Czy mogłoby być lepiej?

Starbucks – zestawy świąteczne dla miłośników i miłośniczek kawy

Co ciekawe, Starbucks rozszerzył swoją ofertę nie tylko o „świąteczne” napoje, ale również o zestawy prezentowe. Mogą się one składać m.in. z kubka, kawy i czegoś słodkiego. Całość zostanie zamknięta w pudełku z charakterystycznym logo i wstążką. Miłośnik czy miłośniczka kawy ze Starbucksa na pewno bardzo się ucieszy z takiego prezentu na gwiazdkę. 

Starbucks – ulubiona kawa stacjonarnie oraz w dostawie

Warto wspomnieć, że (m.in. w związku z trwającą od początku 2020 roku pandemią koronawirusa) Starbucks uruchomił wystartował z opcją dostawy. Teraz ulubione napoje oraz przekąski słone czy słodkie możecie zamówić za pośrednictwem aplikacji oferujących dowóz do domu klienta / klientki, np. Glovo.