Co roku Starbucks, czyli jedna z najpopularniejszych sieci kawiarni na świecie, przygotowuje ofertę świąteczną. Przez kilka tygodni goście mogą spróbować wyjątkowych kaw (i nie tylko) idealnych na zimę w zaprojektowanych specjalnie na tę okazję kubkach na wynos. Co znajdziemy w świątecznej ofercie Starbucks w tym roku? Informacje na ten temat pojawiły się kilka dni temu na oficjalnych profilach sieciówki na Facebooku i Instagramie. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Pijesz kawę w Starbucksie? Wiemy, dlaczego kubki są podpisywane imionami klientów >>>

Świąteczna oferta Starbucks już dostępna w Polsce! Co w niej znajdziemy?

Wiemy, jakie napoje trafiły do świątecznej oferty Starbucks w tym roku. Wśród nich nie mogło zabraknąć Gingerbread Latte, czyli absolutnego klasyka, która już od kilku lat umila nam oczekiwania na Boże Narodzenie. W świątecznej ofercie Starbucks dostępne są również Toffee Nut Latte (idealna dla osób, które lubią słodką kawę z mlekiem), Salted Caramel Latte oraz Salted Caramel Hot Chocolate, czyli gorąca czekolada o smaku słonego karmelu.

W listopadzie Starbucks zaprezentował również świąteczne kubki na kawę i inne napoje. Są naprawdę piękne – możesz zobaczyć je w naszej galerii, na górze strony! I wszystko wskazuje na to, że w tym roku będziemy używać ich częściej niż w latach poprzednich. W związku z pandemią możemy cieszyć się ulubionym latte czy gorącą czekoladą tylko na wynos albo z dostawą do domu. Jak zamówić kawę ze Starbucks? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz pod tym linkiem: Starbucks ruszył z dostawą do domu! Jak zamówić kawę i ciastko z popularnej kawiarni? >>>.