Świąteczna reklama Coca-Coli na 2020 rok to najlepsze, co dziś zobaczycie! Wyreżyserował ją sam Taika Waititi!

To już oficjalne! Zaczynamy odliczanie do świąt (i wyciągamy ze strychu bożonarodzeniowe dekoracje), bo na światło dzienne wyszła właśnie świąteczna reklama Coca-Coli AD 2020! I wcale nie przesadzimy, mówiąc, że to najlepsze, co dziś zobaczycie, bo za realizację filmu odpowiada laureat Oscara – nowozelandzki reżyser, scenarzysta i aktor filmowy, Taika Waititi!

Statuetkę zgarnął za scenariusz do „Jojo Rabbit”, ale ogromnym sukcesem były też inne jego filmy: „Thor. Ragnarok”,  „Co robimy w ukryciu” czy „Dzikie łowy”. Teraz, choć już pracuje nad kolejnym filmem – „Thor. Love and Thunder” (który, miejmy nadzieję, zobaczymy w 2021 roku), znalazł czas, by nakręcić reklamówkę Coca-Coli. I niewątpliwie jest to jedna z najlepszych świątecznych reklam kultowego napoju, jakie dotychczas powstały. I niewątpliwie najlepsza świąteczna reklama, jaką będzie nam dane obejrzeć w tym roku (wliczając w to także satyryczne przeróbki tego i owego ;)).

Dlaczego Coca-Cola najlepiej smakuje w McDonald's? Znamy odpowiedź! >>>

By nie zdradzać zbyt wiele, powiemy tylko, że to historia ojca, który obiecał córce, że dostarczy jej list do Świętego Mikołaja. Ponieważ jednak pojawiają się „drobne komplikacje”, by to zrobić, musi przemierzyć cały świat. Korzyść dla nas – przepiękne zdjęcia dzikiej natury (jest nawet wieloryb!), zwroty akcji rodem z najlepszych filmów przygodowych (tegoroczną reklamę Coca-Coli z powodzeniem można zaliczyć do tej kategorii) i ogromne emocje – w tym oczywiście łzy wzruszenia. 

Nie martwcie się jednak, jak to w święta bywa, wszystko musi dobrze się skończyć. A jeśli jesteście bardzo przywiązani do tradycji, bądźcie spokojni – legendarna już ciężarówka, którą jeździ Święty Mikołaj w reklamach Coca-Coli także się pojawi! Zresztą, zobaczcie sami: