Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II Wojny Światowej. Najnowszy film w reżyserii Christophera Nolana już 21 lipca trafi do polskich kin, a tymczasem w Londynie odbyła się jego światowa premiera. 

Podczas premiery w Londynie nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról w filmie Dunkierka. I tak na czerwonym dywanie pojawił się Tom Hardy w towarzystwie żony Charlotte Riley, Cilliana Murphy'ego, Kennetha Branagha, Fionna Whiteheada i oczywiście Harry'ego Stylesa. Swoją obecnością zaszczycił gości także Książe Harry.

ZOBACZCIE, KTO WYGLĄDAŁ NAJLEPIEJ NA PREMIERZE FILMU DUNKIERKA >>>

Co ciekawe, tuż przed premierą na jaw wyszła dość ciekawa informacja odnośnie angażu Harry'ego do produkcji. I powinna ona być prztyczkiem w nos dla wszystkich tych, którzy są przekonani, że 23-latek dostał rolę żołnierza Alexa, bo to kolejny znany dzieciak mający aktorskie aspiracje. Nic bardziej mylnego!

Nie miałem pojęcia, że Harry jest aż tak popularny. Moje dzieci mówiły o nim wiele razy, ale zupełnie nie zwracałem na to uwagi - wyznał w rozmowie z The Hollywood Reporter Christopher Nolan. - Prawda jest więc taka, że zdecydowałem się postawić na Harry'ego, ponieważ idealnie pasował do roli i stu procentach na nią zasłużył - podkreślił reżyser.