Kompozycje perfum Candly&Co. łączą w sobie klasyczne zapachy zinterpretowane w sposób nowoczesny i nieoczywisty. Kolekcja składa się z 11 zupełnie różnych, intrygujących wariacji zapachowych, w których każdy znajdzie swoje odbicie.

Posiadają, aż 20% nasycenia francuskich perfum, dzięki czemu zapach jest niesamowicie trwały i intensywny, nawet jeśli świeca się nie pali. Produkowane są w limitowanych edycjach, zgodnie z ideą, że luksusem jest produkt, którego stworzenie wymaga czasu i dbałości o każdy detal, a także posiadają certyfikaty najwyższej jakości. Specjalnie opracowana reseptura na bazie wosków wegańskich sprawia, że świece palą się ponad 60 godzin, bardzo równo i wolno uwalniając zapach, który pozostaje we wnętrzach długo po zgaszeniu świec. Dyfuzory idealnie uzupełniają świece roztaczając zapach przez ok. 3-4 miesiące, a design produktów odnajduje się we wnętrzach zarówno eleganckich, klasycznych poprzez styl industrialny i boho.

To propozycje zarówno dla tych, którzy odnajdują się w mocniejszych zapachach kadzidłowych, drzewnych, poprzez wariacje na temat kwiatów zmieszanych z piżmem, owocami i zieloną herbatą. Candly&Co., zarówno w świecach jak i dyfuzorach można ze sobą dowolnie łączyć i mieszać, tworząc własne wariacje na temat zapachów.

Zapachy Candly&Co. są jak ludzie i ich pragnienia, nastroje. Zapachy w połączeniu z sentencjami znajdującymi się na szkle mają za zadanie wprawić w radosny, melancholijny lub relaksujący nastrój, w zależności od tego na co mamy ochotę, co w danym momencie przeżywamy lub zmotywować do działania.

Jest to kreatywny pomysł na prezenty firmowe lub ślubne. Ogień w połączeniu z zapachem wzbudza niezwykle pozytywne emocje, które pozostają w pamięci znacznie dłużej, niż obrazy i dźwięki. Wybierz kolor i wielkość szkła, zapach perfum, razem zaprojektujemy etykietę i opakowanie ...tak aby produkt w pełni pasował do Twoich potrzeb!

Posiadanie własnego zapachu i spersonalizowanej świecy jest świetnym pomysłem na prezent lub element wystroju, jednocześnie nie będąc przedmiotem zbyt osobistym. Wygląda pięknie i elegancko. Jest to prezent, który z pewnością zajmie reprezentacyjne miejsce w domu i będzie używany.