Szaleństwo zakupów w jesiennej odsłonie

Tej akcji zakupowej nie trzeba już nikomu przedstawiać. Co sezon w Glamour, Elle i Claudii można znaleźć kupony rabatowe wielu marek odzieżowych, kosmetycznych oraz wyposażenia wnętrz. W tej edycji Szaleństwa Zakupów atrakcyjne rabaty zrealizować będzie można w weekend 14-15 października, online oraz stacjonarnie.

Jakie marki oferują swoje kupony? Pełną listę znajdziecie na stronie Szaleństwa Zakupów, a my szczególnie polecamy przyjrzeć się sklepom, które dołączają do akcji z ramienia Manufaktury w Łodzi. To właśnie tam odbędzie się Manufaktura Fashion Week. Event, który łączy zainteresowanie modą z miłością do dobrych okazji.

Fashion Week w Manufakturze

Organizatorzy zadbali, by wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji. W planie znajdziemy między innymi:

  • Pokazy mody kolekcji marek Manufaktury stworzonych we współpracy ze stylistką Manufaktury, Katarzyną Lipińską oraz stylistką Elle i Glamour Karoliną Limbach oraz szefem mody działu Elle Marcinem Świderkiem. Kolekcje prezentowane będą przez tancerzy zespołu VOLT Agustina Egurroli oraz modelki i modeli.
  • Premierowe pokazy młodych projektantek – Magdy Buczek, Marty Kukulskiej i Martyny Szpecht
  • Panele dyskusyjne, w których udział wezmą styliści Elle i Glamour
  • Spotkania z influencerkami 
  • Konkursu z nagrodami sponsorowanymi przez marki biorące udział w akcji
  • Strefy beauty marek Douglas oraz Organic

Manufaktura dołącza również do Szaleństwa Zakupów, pogłębiając rabaty w sklepach oraz oferując dodatkowe promocje dostępne tylko stacjonarnie. Oto lista marek, które biorą udział w akcji:

Van Graaf

Zobacz także:

Okaidi

Le Creuset

Ziaja

Bath&Body Works

Crocs

Levi's

Family Optic

W.Śliwiński

Venezia

Felina

EVENEMEN

Trussardi

Alles