Sylvester Stallone Jennifer Flavin poznali się w 1988 roku, jednak przez wiele lat żyli w burzliwej i niezobowiązującej relacji. Na ślubnym kobiercu stanęli dopiero dziewięć lat później, 17 maja 1997 roku, kilka miesięcy po narodzinach pierwszej córki pary, Sophie. Później na świat przyszła także urodzona w 1998 roku Sistine Rose i najmłodsza (2002 rok), Scarlet Rose. Sylvester i Jennifer przez dwadzieścia pięć tworzyli udany związek i szczęśliwą rodzinę, choć wiele osób spisywało ich na straty ze względu na liczącą ponad dwie dekady różnicę wieku. Niestety, jak podaje „Page Six” odtwórca roli Rocky'ego Balboa rozwodzi się ze swoją trzecią żoną. 

Sylvester Stallone bierze rozwód po 25 latach małżeństwa! 

Jak donosi „Page Six”, Jennifer Flavin złożyła papiery rozwodowe w zeszłym tygodniu, 19 sierpnia. Rozwód argumentuje sytuacją finansową i bezpowrotnym zepsuciem małżeństwa. Podobno Stallone miał zaangażować się w celowe rozproszenie, uszczuplenie i/lub marnowanie aktywów małżeńskich, co miało niekorzystny wpływ ekonomiczny na wspólny majątek. Ponadto była modelka domagać się będzie większej części majątku, a także odszkodowania, które miałoby zrekompensować nieudany związek. Flavin walczyć będzie w takim razie m.in. o luksusowy dom pary na Florydzie. 

Sylvester Stallone zakrył tatuaż z podobizną żony wizerunkiem psa

Pierwsze plotki na temat rozwodu Sylvestra Stallone z żoną pojawiły się po tym, jak niecałe dwa tygodnie temu aktor zakrył spory tatuaż na ramieniu z wizerunkiem Jennifer Flavin. Na jego miejscu pojawiła się podobizna psa rasy bullmastiff o imieniu Butkus. To rodzinny pies Stallone'ów? Nie, to właśnie ten czworonóg wystąpił u boku aktora w dwóch pierwszych częściach "Rocky'ego".

Co więcej, Jennifer Flavin dwa tygodnie temu zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, który mógł zwiastować już koniec dwudziestopięcioletniego małżeństwa. Te trzy dziewczyny są dla mnie najważniejsze. Nic innego się nie liczy. Nasza czwórka na zawsze – podpisała zdjęcie z córkami była modelka i dodała hasztag #family. Czy już wtedy wykluczała Stallone ze swojej rodziny?