Nie macie planów na Sylwestra 2019? Nic straconego, ponieważ bez wychodzenia z domu obejrzycie, co dzieje się na trzech największych sylwestrowych imprezach w naszym kraju. Na stacji TVN, TVP2 oraz Polsacie zobaczycie i posłuchacie występów polskich i zagranicznych gwiazd. Sprawdźcie poniżej wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznych telewizyjnych imprezach sylwestrowych i zdecydujcie, który kanał odpalicie 31 grudnia!

Sylwester 2019 w Warszawie, Krakowie czy w Zakopanem? Sprawdźcie, kto i w jakim mieście zagra w tym roku >>>

„Warszawa - Stolica Sylwestra 2019” w TVN 

Sylwester 2019 w TVN jest transmisją wielkiego koncertu, który odbędzie się w Warszawie przy Placu Bankowym. Na scenie wystąpi plejada artystów, a na widzów - zarówno na miejscu, jak i przed telewizorami - czekają wspaniałe koncerty, widowiskowe występy taneczne Egurrola Dance Studio oraz pokaz sztucznych ogni. Nie zabraknie ikony polskiej sceny muzycznej, czyli Beaty Kozidrak z zespołem Bajm. Niedawno mieliśmy okazję obejrzeć i posłuchać jej na żywo, dlatego 31 grudnia warto wieczorem włączyć TVN chociażby ze względu na nią! Ostatnie godziny 2019 roku umilą również takie gwiazdy jak: Sylwia Grzeszczak, Perfect, Edyta Górniak, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska. Emisja imprezy „Warszawa - Stolica Sylwestra 2019” startuje o godzinie 19:45

„Sylwester Marzeń z Dwójką 2019” na TVP2

Sylwester w TVP2 to nic innego, jak transmisja na żywo jednej z ulubionych imprez widzów na zakończenie roku. Stacja przygotowała emisję Sylwestra z Zakopanego, gdzie wystąpią najpopularniejsi artyści muzyki rozrywkowej. Publiczność w górach i przed telewizorami rozgrzeją 31 grudnia: Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Boys, Milano, Cicho & The Gypsies, Playboys, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijal, Pupo, Jorrgus, Piękni i Młodzi, Kombi, Stefano Terrazzino, Bayer Full, Thomas Anders & Modern Talking Band. Natomiast w roli prowadzących imprezy zobaczymy dwie pary: Idę Nowakowską i Aleksandra Sikorę oraz Marcelinę Zawadzką i Rafała Brzozowskiego. Wielki koncert obejrzycie od godziny 20:00 w TVP2. 

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” na Polsacie 

Ostatnią telewizyjną propozycją na Sylwestra 2019 jest koncert na antenie Polsatu. Impreza odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a transmisja w telewizji rozpocznie się o godzinie 20:00. Impreza zatytułowana „Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” wyróżnia się różnorodnością stylów muzycznych, a także polskich i zagranicznych gwiazd. Na scenie w Chorzowie publiczność rozgrzeją: Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Mikolas Josef, La Bouche, Captain Jack, LayZee aka Mr. President, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Daj to głośniej, Piersi, Ich Troje, Feel, Enej, Future Folk, Long&Junior, MiG, After Party i Defis Miły Pan

Równie interesujący co line-up „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019” są sami prowadzący. Gospodarzami imprezy w Chorzowie są: Krzysztof Ibisz, Rafał Maserak, Elżbieta Romanowska, Basia Kurdej-Szatan i Paulina Syktu Jeżyna. Ale na scenie w roli prowadzących pojawią się również po raz pierwszy Damian Kordas i Karolina Gilon. Jesteście ciekawi, jak poradzą sobie z tym wyzwaniem? W takim razie nie możecie przegapić emisji koncertu na Polsacie.

Wiecie już, który Sylwester 2019 wybieracie? Włączycie TVN, TVP2 czy Polsat?