Sylwia Bomba ma setki tysięcy obserwatorów na Instagramie, znajomości w show-biznesie i... wyższe wykształcenie artystyczne. Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem - aktualnie stacja TTV emituje już czternasty sezon tego reality show. Ile ma lat? Skąd się zna z Blanką Lipińską? Kim jest ojciec jej dziecka? Mamy dla was garść najważniejszych informacji na temat tej charyzmatycznej osobowości telewizyjnej, którą tej jesieni można oglądać z dwunastym sezonie Tańca z Gwiazdami w Telewizji Polsat.

Sylwia Bomba - życie prywatne

Sylwia Bomba ma 35 lat. Mieszka i pracuje w Warszawie ze swoją córeczką Antoniną, która przyszła na świat w grudniu 2018 roku. Ojcem dziecka celebrytki jest starszy od niej o 14 lat mężczyzna o imieniu Jacek. Komentatorka Gogglebox zdradziła kiedyś, że swojego partnera poznała w centrum handlowym. Ich znajomość zaczęła się niewinnie – od zaproszenia na wspólną kawę.

Sylwia i Jacek przez długi czas uchodzili za bardzo zgodną i świetnie dobraną parę. Ich relacja niestety nie przetrwała próby czasu. W lipcu tego roku potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu w mediach plotki o rozstaniu ze swoim narzeczonym.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja - napisała na InstaStory.

Sylwia poinformowała, że nie ma zamiaru publicznie opowiadać o kulisach rozstania i opowiadać o powodach zakończeniu związku z Jackiem.

Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie - wytłumaczyła.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba  (@sylwiabomba) Mar 8, 2020 o 1:17 PST

Sylwia Bomba - wykształcenie, kariera, znajomości, Instagram

Sylwia Bomba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. W programie Gogglebox. Przed telewizorem występuje od 2014 roku, ale nie jest to jej jedyne zajęcie. Na co dzień prowadzi własny biznes, a mianowicie agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne Czarne Owce w Warszawie. Zarabia także na promowaniu produktów i usług na swoim oficjalnym profilu na Instagramie (@sylwiabomba), który obserwuje już przeszło 771 tysięcy użytkowników serwisu.

Sylwia Bomba często pojawia się na warszawskich salonach. W ubiegłym roku gościła chociażby na uroczystej premierze filmu 365 dni na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Nie powinno to jednak nikogo dziwić – influencerka i autorka powieści erotycznych to koleżanki. Bomba zdradziła, że poznały się przy okazji wizyty w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN i od razu złapały ze sobą dobry kontakt.

Zobacz zdjęcia Sylwii Bomby w naszej galerii.

Zobacz także: