O Sylwii Butor robi się coraz głośniej (nie tylko) w mediach społecznościowych. Modelka, a od pewnego czasu także influencerka zachwyca swoją urodą, jak również osobowością i autentycznością – zapamiętajcie jej nazwisko. Pora poznać ją trochę bliżej. Oto wszystko, co wiemy o jej życiu prywatnym oraz zawodowym. 

Sylwia Butor – kim jest?

Sylwia Butor jest modelką oraz influencerką. Urodziła się 5 października 1994 roku, co znaczy, że w tym roku skończy 28 lat i jest zodiakalną Wagą. Pochodzi z Żywca. 

Sylwia Butor – kariera 

Sylwia Butor rozpoczęła karierę w 2016 roku. Od tamtej pory bierze udział w sesjach zdjęciowych, jak również pokazach mody. Ma na swoim koncie współprace z wieloma markami z Polski i zza granicy, w tym m.in. Le Petit Trou, PLNY Lala, Lemiss, Falconeri czy Jean Louis David. Jej wizerunkiem opiekuje się agencja D’VISION Model Management, która współpracuje także z takimi gwiazdami modelingu jak Anja Rubik, Emilia Nawarecka, Zuzanna Bijoch czy Kasia Struss. 

Sylwia Butor – wzrost i wymiary

To właśnie z oficjalnej strony agencji modelingowej dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że Sylwia Butor ma 178 cm wzrostu, a jej wymiary to 82-60-91. Co więcej, modelka ma niebieskie oczy i blond włosy. 

Sylwia Butor – życie prywatne

Rosnąca popularność Sylwii Butor sprawia, że jej fanki oraz fani zaczynają interesować się nie tylko jej poczynaniami zawodowymi, ale również życiem prywatnym. Na szczęście modelka chętnie pokazuje swoją codzienność w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem i TikTokiem. Regularnie publikuje filmy z (naprawdę zabawnymi) anegdotami, a także pokazuje kulisy życia (w tym pracy) modelki. 

Sylwia Butor – partner

Sylwia Butor jest szczęśliwie zakochana. Od kilku lat jest w związku z niejakim Maćkiem, o którym wspomina od czasu do czasu na swoich profilach w mediach społecznościowych. Pod koniec czerwca 2022 roku modelka i jej partner zaręczyli się podczas romantycznego wyjazdu do Paryża. Z tej okazji 27-latka opublikowała post na Instagramie, na którym widać jej (już) narzeczonego oraz spektakularny pierścionek marki Cartier. Jest naprawdę piękny – zobaczcie poniżej. 

Opublikowany przez nią post zrobił furorę w sieci. Wideo i zdjęcia zdobyły mnóstwo polubień, komentarzy z gratulacjami, a do tego zostały wielokrotnie zrepostowane przez profile z inspiracjami. Nic dziwnego, ponieważ są naprawdę urocze! 

Zobacz także:

Sylwia Butor – Instagram i TikTok 

Jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, Sylwia Butor działa aktywnie w mediach społecznościowych. Na Instagramie posługuje się nickiem @sylwia_butor, a na TikToku używa @sylwiabutor. Osoby, które obserwują ją w obu aplikacjach, zachwycają się jej urodą, jak również osobowością i pozytywnym podejściem do życia. Doceniają to, że jest autentyczna – otwarcie przyznaje, że jest wierząca, do tego nie reklamuje produktów czy usług, które się u niej nie sprawdzają. Co więcej, korzystają również z modowych, urodowych czy lifestyle’owych tipów, jakimi się dzieli. 

Kilka opublikowanych przez Sylwię Butor postów możecie zobaczyć w naszej galerii. Warto sprawdzić, jeśli do tej pory jej nie obserwowałyście albo nie obserwowaliście.