Gwyneth Paltrow udostępniła zdjęcie, na którym towarzyszy jej 17-letni syn, Moses Martin. Fotografię wykonano we Włoszech, gdzie aktorka wraz z mężem, Bradem Falchukiem i dziećmi spędza wakacje. Fotografia szybko obiegła media na całym świecie. Wszystko przez niesamowite podobieństwo Mosesa do ojca, Chrisa Martina i jego coraz poważniejszy wygląd.

Syn Gwyneth Paltrow podbija Instagram. „Mały klon Chrisa Martina”

Syn Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina, 17-letni Moses Martin niechętnie pokazuje się w social mediach. Specjalnie dla mamy zrobił wyjątek i zapozował z nią do zdjęcia. Ubrany w koszulę z krótkim rękawem, krawat, spodenki w kant i sportowe buty Moses totalnie przypomina nam młodego Chrisa Martina

instagram.com/gwynethpaltrow

To samo, co my (zresztą nie po raz pierwszy) zauważyli internauci i internautki, którzy stwierdzili, że Moses nie tylko przypomina znanego tatę, ale również wyrasta na przystojniaka:

Kiedy go widzisz, od razu wiesz, kto jest ojcem!

Mały klon Chrisa Martina,

Wow, wygląda zupełnie jak tata,

Zobacz także:

Jest podobny do Chrisa, będzie niezłym przystojniakiem (właściwie to już jest).

O niebywałym podobieństwie Mosesa do taty zrobiło się głośno w 2016 roku. Znanemu ojcu i 10-letniemu wtedy chłopcu wykonano kilka zdjęć podczas meczu koszykówki w Los Angeles. Co ciekawe, syn z pewnością pójdzie w ślady ojca - Moses gra na gitarze, uczy się śpiewu i marzy o karierze muzycznej. Dołączy do zespołu Coldplay? Hm, niewykluczone.

Photo by Noel Vasquez/GC Images

Małżeństwo i dzieci Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina

Gwyneth Paltrow i Chris Martin wzięli ślub w 2003 roku. Ich pierwsze dziecko, córka Apple urodziła się 14 maja 2004 roku. Niedawno zrobiło się o niej głośno ze względu na niesamowite podobieństwo do mamy, które uwydatnił fakt, że do zdjęcia zapozowała w jej sukience sprzed lat.

8 kwietnia 2006 roku aktorka i muzyk przywitali na świecie syna, któremu nadali imię Moses. Moses Martin ma obecnie 17 lat i próbuje swoich sił na scenie. I choć Gwyneth Paltrow i Chris Martin rozwiedli się w 2016 roku, a dzieci pary zamieszkały z mamą, Apple i Moses mają fantastyczny kontakt z ojcem (z którym Gwyneth pozostaje w przyjacielskich stosunkach).