Kayah i Rinke Rooyens poznali się na planie programu TVN "To było grane". Podobno zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia - specjalnie dla wokalistki producent porzucił swoje życie w Holandii i przeprowadził się do Polski. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1998 roku i przez długi czas byli jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Niedługo po uroczystości na świat przyszedł ich syn Roch, na którego cześć Rinke nazwał zresztą swoją firmę producencką Rochstar.

Jak wygląda dziś syn Kayah i Rinke Rooyensa?

Niestety w końcu w ich związku coś zaczęło się psuć. Okazało się, że Kayah i Rinke obydwoje mają zbyt mocne charaktery, przez co nie zawsze byli w stanie dojść do porozumienia. Para w 2002 roku ogłosiła separację, a w 2010 roku sfinalizowała rozwód. Rozstanie nie sprawiło jednak, że drogi artystki i producenta kompletnie się rozeszły. 

Do dziś Kayah i Rinke Rooyens mają świetny kontakt, a wokalistka była nawet obecna na ślubie producenta z Joanną Przetakiewicz. Para nadal wychowuje też wspólnie syna Rocha. Chłopak skończył niedawno 22 lata, a z okazji urodzin dumny ojciec opublikował jego zdjęcie na Instagramie. Fotografię obejrzycie w naszej galerii.

Do kogo Waszym zdaniem podobny jest Roch?