Złośliwi twierdzą, że to jedna z tych par, która przeczy wszelkim regułom. Nie tylko Rosie Huntington-Whiteley jest o 20 lat młodsza od swojego partnera, ale co więcej jest też od niego sporo wyższa. A my pytamy – i co z tego? Według nas to jedna z najpiękniejszy i najbardziej udanych par w show-biznesie. Modelka i aktor Jason Statham spotykają się od 2010 roku i choć plotkowało się o różnych kryzysach, usta nieprzychylnym komentatorom zamknęły zaręczyny w styczniu 2016 roku, a następnie przyjście na świat ich pierwszego dziecka.

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham 24 czerwca 2017 roku zostali rodzicami chłopca. Pierwszy syn pary otrzymał imiona Jack Oscar. O jego narodzinach szczęśliwa mama poinformowała na swoim Instagramie, gdzie również kilka miesięcy wcześniej ogłosiła swoją ciążę, pokazując spory już brzuszek. Od tamtej pory do sieci nie trafiło ani jedno zdjęcie maleństwa. Dopiero kilka dni temu po raz pierwszy modelka podzieliła się nową fotografią dziecka, by przy okazji życzyć wszystkim swoim fanom „Wesołych Świąt”. Nie pokazała jednak jego twarzy, podobnie jak robi to m.in. Anna Lewandowska, która publikując wiele zdjęć Klary i tak nie zdradza, jak dziewczynka wygląda.
 

 

Happy Holidays

Post udostępniony przez Rosie HW (@rosiehw) Gru 18, 2017 o 2:39 PST


Były Aniołek Victoria's Secret prywatnym samolotem udał się wraz z narzeczonym i synem najpierw do stanu Utah, a później do Arizony, gdzie odwiedzili m.in. słynny Kanion Antylopy. Tak przynajmniej można wywnioskować z kolejnych postów, które pojawiły się na Instagramie Rosie Huntington-Whiteley. 30-latka nieczęsto jednak dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Do dziś chociażby nie wiadomo, czy para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Fani modelki we wrześniu dostrzegli na jej palcu diamentową obrączkę, którą nosi na tym samym palcu, co okazały pierścionek zaręczynowy. Jednak doniesień o sekretnym ślubie nie potwierdzono.
 

 

Antelope Canyon

Post udostępniony przez Rosie HW (@rosiehw) Gru 22, 2017 o 11:35 PST