Szaleństwo Zakupów, czyli największa akcja shoppingowa w Polsce już niebawem! W dniach 24-27 września w sklepach stacjonarnych i online (27.09) będziecie mogli skorzystać z kuponów rabatowych na zakupy w waszych ulubionych sklepach. W akcji biorą udział m.in. CCC, H&M Triumph, ECCO, Wittchen, Sephora, Reserved czy Puccini (całą listę znajdziecie na dole strony). Ale to nie wszystko! Jeszcze wcześniej, bo już od 21 września w ramach akcji Szaleństwo Zakupów wystartują również inne atrakcje. A znajdziecie je w Centrum Handlowym Wroclavia we Wrocławiu (ul. Sucha 1). Co dokładnie będzie działo się na miejscu i dlaczego nie może was tam zabraknąć?

Szaleństwo Zakupów jesień 2020 w Centrum Handlowym Wroclavia – co się wydarzy?

21 września od godziny 12:00 będzie można skorzystać z Kalejdoskopu. Co to takiego? Szalona fotobudka, dzięki której można powrócić do czasów dzieciństwa. Brzmi intrygująco? Mamy świetną wiadomość. Ta atrakcja będzie otwarty dla odwiedzających strefę Szaleństwa Zakupów aż do 20:00 do piątku 25 września.

Kolejnym stałym punktem programu będą Wybory Szaleństwa Zakupów, czyli codziennie inna prezentacja stylizacji na każdą okazję z wykorzystaniem ubrań i dodatków ze sklepów we Wroclavii biorących udział w akcji Szaleństwo Zakupów. Zainspirujcie się i stwórzcie własną niepowtarzalną jesienną garderobę.

We wtorek 22 września do 15:00 polecamy warsztaty „Ogrody wertykalne”. Pod okiem florystów będziecie mieli okazję stworzyć szalone, wertykalne ogrody, dopierając różne gatunki roślin i dzięki temu odkryć niesamowite tajemnice natury. Środa to dzień warsztatów „Szycie z wykrojników Burdy”, czyli być może jedyna i niepowtarzalna okazja, by zaznajomić się z krawiectwem w duchu less waste wspólnie z mentorkami kultowego magazynu Burda, czyli @siostryjedlinskie, @domowa_krawcowa, @sewn_by_suzanka oraz @kushona_all_you_need_is_sew

Jeżeli chcecie zapoznać się ze zdobieniem tkanin metodą folia termo, to nie może was zabraknąć podczas warsztatów w czwartek 24 września. Zaczną się tradycyjnie o 15:00. Pamiętajcie tylko, aby przynieść ze sobą koszulkę. Resztą zajmą się nasi eksperci! Z kolei w piątek 25 września odbędą się warsztaty ze zdobienia tkanin metodą sitodruku. Zawsze chcieliście stworzyć własną grafikę i nauczyć się drukować na ubraniach? W ramach akcji Szaleństwo Zakupów we Wroclavii będziecie mieć ku temu okazję!

W sobotę warsztaty we Wroclavii organizujemy wspólnie z marką ECCO. Podczas nich wykonacie nadruki za pomocą Embossing Machine, a także zawieszki i inne drobne elementy ze skóry. Z takiej atrakcji będzie można skorzystać od 12:00 do 18:00. W tych samych godzinach do dyspozycji będzie również strefa, w której w ramach akcji Szaleństwo Zakupów odbierzecie prezent! Jak to zrobić? Wystarczy zrobić zakupy w trzech różnych sklepach biorących udział w SZ w Centrum Handlowym Wroclavia, przyjść z paragonem oraz aktualnym numerem GLAMOUR.

Szaleństwo Zakupów jesień 2020: Lista sklepów i marek, które oferują rabaty

Bijou Brigitte

City Fit

Deichmann

Denon

Express doner

Express oriental

Fikołki

Fonny funny

Gafas

Gafas

Hebe

Homla

Intimissimi

Lynx optique

Mr. Chilly

Nike

Omega jubitom luxury

Orange

Dominika Młyńczak Ottaviano

Petit bateau

Polish lody

Prezent marzeń

Salad story

Samsonite valentini

Summer taste

Swarovski

Wrap me!

Bodyshop

Crocs

Lee

Rangler

Lindt

Martes sport

Perfumeria douglas

Puccini

Tape a l’oeil

Timberland

Wojas

Duka

Mac

Reserved

Yes

Ecco

Witchen

Triumph

Vision express

Paese

Tatuum

Swiss

Sephora

Peek & cloppenburg

Lavard

The body shop

H&m

Giacomo conti

Esotiq

Ccc

Diverse

Apart - elixa

Apart - artelioni

Estee Lauder

Time trend