Na szczególną uwagę zasługuje duet Szampon i Maska REVOSS Professional z Keratyną, przeznaczony  do mycia i pielęgnacji włosów zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami, wymagających intensywnej regeneracji. Kosmetyki te zawierają naturalną keratynę i niacynamid, które dogłębnie odbudowują i wzmacniają włosy. Keratyna (białko produkowane przez keratynocyty), stosowana w kosmetykach pod postacią keratyny hydrolizowanej, wspomaga regenerację uszkodzonych kosmyków i rozdwojonych końcówek, poprzez uzupełnienie niedoboru substancji tworzących strukturę włosa oraz zamknięcie łusek włosa. Niacynamid (pochodna witamy B3) stosowany w produktach do włosów przeciwdziała ich wypadaniu i poprawia ich kondycję.

Jeżeli do tej pory gorczyca jałowiec czy oregano nie kojarzyły Ci się z kosmetykami, czas zmienić to przekonanie. Otóż receptura Wcierki do skóry głowy marki Revoss oparta jest właśnie na naturalnych ekstraktach roślinnych (wyciąg z chrzanu, gorczyca, jałowiec, oregano). Ich działanie polega na poprawie mikrokrążenia w skórze głowy i ograniczeniu wypadania włosów. Jednak bez obaw  - wcierka ma delikatny, ziołowy zapach.

Cena: szampon 17,99 zł. (900 ml.) maska 19,99 zł. (900 ml.), wcierka 17,99 zł. ( 200 ml.) Marka Revoss Professional dostępna w drogeriach Rossmann.