Odział największej organizacji walczącej o prawa zwierząt na świecie PETA Asia wspólnie z agencją reklamową Ogilvy & Mather stworzyła szokującą kampanię zatytułowaną "Behind the Leather". Pokazują w niej w jak okrutny sposób przemysł modowy wykorzystuje zwierzęta do produkcji skórzanych toreb, kurtek, pasków, akcesoriów. Materiał naprawdę przeraża!

Spot przedstawia reakcję klientów przeglądających modele luksusowych torebek ze skóry w specjalnie na tę akcję stworzonym pop-up storze "The Leather Work". Na filmie zarejestrowano ich reakcję, w której widzimy przerażenie i histerię.

Dlaczego? Otóż w torebkach ukryto między innymi bijące serce, a także wnętrzności zwierząt - materiał został tak przygotowany, aby całość wyglądała bardzo realistycznie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby poczuć dreszcz na plecach. 

WSTRZĄSAJĄCA KAMPANIA PETA ASIA >>>

Akcja "Behind the Leather" została przygotowana, aby przypomnieć ludziom na całym świecie fakt, iż do produkcji luksusowych torebek, kurtek, pasków, akcesoriów wciąż wykorzystuje się prawdziwą skórę. Kampania w dosadny sposób pokazuje i obnaża przemysł modowy zajmujący się tego typu produktami. Warto poświęcić chwilę, aby na własne oczy zobaczyć i uświadomić sobie skalę problemu. Ostrzegamy, że materiał przeznaczony jest dla osób o mocnych nerwach.