Choć dzisiaj Willow Smith nie należy do wycofanych czy specjalnie powściągliwych artystek, okazuje się, że choć dotychczas o tym nie wspominała, sukces jej debiutanckiego singla Whip my Hair mocno ją przerósł. W ostatnich latach dała się poznać jako bardzo dojrzała i zdystansowana artystka, ale w jedynym z najnowszych wywiadów zapytana o największą stratę, jakiej doświadczyła, otwarcie mówi o utracie kontroli nad swoim życiem. Jak przyznaje, nie poradziła sobie z emocjami, wskutek czego po wydaniu krążka popadła w głęboką depresję. To z kolei doprowadziło do samookaleczania – Willow przyznała, że aby zagłuszyć i zmaterializować emocjonalny ból, jaki odczuwała, zdarzało się jej ciąć nadgarstki.

ZOBACZ TAKŻE: Pola Lis i jeden z polskich piłkarzy są parą? >>>

Wspomina, że cała sytuacja związana z ogromną sławą, która na nią spadła, przytłoczyła ją w takim stopniu, że nie była w stanie ukończyć pracy nad płytą i zrezygnowała z pobierania dalszych lekcji śpiewu. Te informacje z niedowierzaniem przyjmuje jej matka- Jada Pinkett Smith, która zasiada obok własnej córki i własnej matki, czyli babci dziewczyny, do nadawanego live Red Table Talks.

Artystka przyznaje, że był to bardzo trudny okres, w którym straciła grunt po nogami przede wszystkim osobowościowo. Trudno się dziwić – u progu jednego najtrudniejszych okresów w życiu, jakim jest dojrzewanie, przyszło jej skonfrontować się ze sławą, której często nie są w stanie unieść dorośli, a międzynarodowa popularność i nieustanne bycie na świeczniku z pewnością nie wpłynęły korzystnie na kształtującą się dopiero osobowość.

Nie mniej wzruszająca niż samo wyznanie artystki jest reakcja jej matki i babci. Pinkett-Smith nie kryje łez bezsilności na wieść o krzywdzie dziecka, o której nie wiedziała i na którą nie miała jak zareagować. I to jest chyba najbardziej miażdżący moment całej rozmowy.  

W związku w tematem przewodnim, czyli największą stratą w życiu, Jada Pinkett-Smith nawiązuje także do kulisów swego związku z Tupakiem, który zginął w strzelaninie w 1996 roku.

Mieliście pojęcie, że Willow Smith zapłaciła za swoją karierę taka cenę? Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad.

Zobacz także:

ZOBACZ TAKŻE: Taco Hemingway i Iga Lis są razem! Między nimi jest prawie 10 lat różnicy >>>