Robi się coraz cieplej, dlatego sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Być może Wy również przygotowujecie się, aby w tym roku powiedzieć ukochanemu sakramentalne „tak” i sformalizować swój związek. Jeżeli tak, doskonale zdajecie sobie sprawę, jak wiele rzeczy trzeba zorganizować. Wymarzone miejsce, stylowe zaproszenia i dekoracje to tylko niewielka część. Nie wspominając o przygotowaniach związanych z suknią ślubną, makijażem i fryzurę. Wiadomo, że wszystko musi być idealnie, bo dla wielu kobiet (i mężczyzn) to najważniejszy dzień w ich życiu. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze sukienki dla druhen. Wiele panien młodych wybiera grono przyjaciółek, aby towarzyszyły jej i wspierały ją w tym wspaniałym, ale jednocześnie stresującym wydarzeniu. Związaną z tym kwestią są sukienki dla druhen, które zazwyczaj generują sporo problemów. Polska marka Rose Avenue, założona przez Karolinę Jakimiak-Kwaśniewską i Natalię Orłowską, znalazła na to sposób. Do jej oferty dołączył model sukienki dla świadkowej, który można wystylizować na 30 sposobów. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!

Suknia ślubna z sieciówki - wiemy, gdzie kupicie ją za mniej niż 150 zł! >>>

Sukienki dla druhen: projekt polskiej marki Rose Avenue to idealne rozwiązanie

Te dziewczyny, które mają za sobą lub są w trakcie pertraktacji z druhnami na temat ich kreacji na wesele wiedzą, że to ciężki orzech do zgryzienia. Projektantki Rose Avenue znalazły złoty środek, inspirując się popularnym trendem w Stanach Zjednoczonych. Stworzyły jeden model sukienki dla świadkowej, którą można wiązać aż na 30 sposobów, dostępną w różnych kolorach. To rozwiązuje dylemat, jeśli chodzi o różne figury przyjaciółek – nie zawsze wszystkie chcą odsłaniać nogi lub pokazywać ramiona – a także, jeśli chodzi o odcień. Jak wygląda innowacyjny projekt polskiego brandu? Sukienka dla świadkowej jest długa i rozkloszowana na dole. Cały sekret tkwi w tym, że górę uszyto z dwóch materiałowych szarf, które umożliwiają stworzenie kilkudziesięciu kombinacji wiązania. To Wy decydujecie, czy chcecie ją nosić z rękawem, z dekoltem czy z odsłoniętymi plecami. Co więcej, projekt nadaje się nie tylko na wesele – można ją potem założyć na wiele innych okazji. „Do każdej sukienki dołączamy top, który przy niektórych wiązaniach pozwala zakryć dekolt. Kobieta ma przede wszystkim czuć się wygodnie i komfortowo”, mówi Natalia Orłowska, współwłaścicielka marki.

Poza tym w najnowszej kampanii polskiej marki znalazły się 3 sukienki ślubne. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, a każdą z nich – tak jak w przypadku kreacji dla druhen – projektantki uszyją na miarę w ciągu 2 tygodni. Nie zabrakło również innych propozycji sukienek dla druhen w szlachetnych odcieniach błękitu lub różu. Sprawdźcie w naszej galerii powyżej całą kampanię Rose Avenue!