Z pomocą na pewno przyjdą Wam Targi Rzeczy Ładnych. Zaprezentuje się na nich aż 260 wystawców - w tym prawdziwe legendy polskiego designu, siedemdziesiąt siedem debiutów i ulubione marki miłośników rzeczy ładnych. TRŁ / ZIMA! to najciekawszy design, topowi polscy plakaciści i ilustratorzy oraz po raz pierwszy wyselekcjonowani wystawcy modowi i lifestylowi. Największa w historii edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku, w warszawskim Centrum Praskim Koneser. 

Jak na Targach znaleźć idealny prezent? Pomyślmy o czymś, czego obdarowywana osoba sama by sobie nie kupiła, ale bardzo chciałaby mieć, o czymś, co sprawi, że na jej twarzy zobaczymy autentyczną radość i szczere zaskoczenie. A potem poszukajmy spersonalizowanych prezentów w targowych strefach: MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, VINTAGE, TEKSTYLIA, DZIECI, WELLNESS, ROŚLINY i AKCESORIA oraz PRINT.  

Targi Rzeczy Ładnych to marka sama w sobie. Ich organizatorzy stawiają na różnorodność, oryginalność i świetną jakość. To unikatowa okazja, by w jednym miejscu znaleźć rzeczy niepowtarzalne i wyjątkowe.  

- Szczególnie cieszymy się z obecności projektów nagradzanych na festiwalach i uznawanych także za granicą, takich jak słynne pościele FOONKA, które kilka tygodni temu dostały European Design Award, czy wspaniała porcelana Malwiny Konopackiej. Nie zabraknie polskich klasyków - po raz pierwszy na TRŁ zaprezentuje się słynna Manufaktura w Bolesławcu oraz marka Swarzędz Home, która pod tym szyldem kontynuuje wielką meblarską tradycję. Do tego pełen pakiet gwiazd uwielbianych przez gości Targów Rzeczy Ładnych - np. ceramika od ÅOOMI STUDIO i Hadaki, meble od Wood & Paper, czy NUDO design oraz - po raz pierwszy - wyśmienite marki modowe NAGO, czy Sirene Eyewear, które pojawią się w nowej strefie organizowanej z ELLE x ELLE Decorationa i ELLE Man - opowiadają organizatorzy TRŁ ZIMA!

Miłośnicy sztuk wizualnych znajdą na targach  plakaty i ilustracje, które wykonali najlepsi polscy graficy i ilustratorzy, a wśród nich prawdziwi klasycy współczesności, którzy pracują dla największych polskich i światowych marek - Dawid Ryski, Bartosz Kosowski, Katarzyna Bogucka, Pola Augustynowicz, czy Patryk Mogilnicki. Lista nazwisk jest naprawdę niesamowita. A obok nich stoisk z klasyką polskiego plakatu z lat 60. i 70. - oryginalne, kolekcjonerskie egzemplarze, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Ci, którym bliska jest ekologia, znajdą na targach ogromny wybór zielonych roślin, kwiatów i akcesoriów od najlepszych marek i pracowni florystycznych. Można będzie np. obdarować najbliższych fragmentem prawdziwego, prywatnego lasu w słoiku.  

Będzie też coś dla ciała w strefie „Wellness”.  Znajdziemy tam naturalne kosmetyki, bez sztucznych dodatków i konserwantów, przygotowane przez najlepsze polskie firmy. Coś dla alergików i tych, którym leży na sercu dobro planety.  

Zobacz także:

Wiadomo nie od dziś, że z prezentów najszczerzej cieszą się dzieci. Dla nich przygotowano fantastyczne książki i oryginalne zabawki.   

Targi Rzeczy Ładnych to niepowtarzalna okazja, by kupić oryginalne prezenty i miło spędzić czas. Organizatorzy przygotowali też dwie wystawy. Pierwsza z nich pt. „Przytul Polskę” świetnie zaprojektowana podróż po lokalnych „miejscach, smakach i przeżyciach”, czyli nowoczesna odsłona patriotyzmu.  Z kolei na Placu Konesera będzie można obejrzeć wystawę z okazji 20-lecia Galerii Plakatu AMS – słynnego konkursu, który w tym roku obchodzi okrągłą rocznicę.  

Poczujmy więc wyjątkowy przedświąteczny klimat na Targach Rzeczy Ładnych.  Poznajmy wyjątkowe polskie rzemiosło i dzieła osiągających sukcesy na świecie projektantów. A prezenty po prostu same  wpadną w ręce.