Czekoladki w drewnianych szkatułkach z własnym grawerem

Czekoladki to prezent uniwersalny, a ich smak nieodłącznie kojarzy nam się ze Świętami. Te z oferty Chocolissimo są nie tylko przepyszne (bo wykonane z najwyższej jakości czekolady), ale do tego są przepięknie i wyjątkowo zapakowane. Na drewnianej szkatułce możesz dodać własny, unikatowy napis, który zostanie wygrawerowany. Całość prezentuje się niezwykle elegancko, a personalizowana wiadomość dostarcza obdarowanej osobie wielu emocji i wzruszeń. To także wyjątkowa pamiątka, bo drewniane szkatułki po zjedzeniu czekoladek często wykorzystywane są np. jako skrzyneczki na biżuterię lub inne drobiazgi i dzięki temu mogą posłużyć znacznie dłużej.

Czekoladowa wiadomość

Czasem chcemy bliskim powiedzieć coś ważnego, ale emocje są tak duże, że głos więźnie w gardle. W przekazaniu ważnych słów pomoże Czekoladowy Telegram, za pomocą którego możesz stworzyć własną, czekoladową wiadomość. Wystarczy, że na stronie internetowej Chocolissimo wpiszesz własny tekst i dobierzesz opakowanie. To także doskonały prezent dla osób, z którymi w Święta nie możesz się spotkać osobiście, ponieważ wysyłkę możesz zaplanować bezpośrednio do obdarowanego. Nie musisz się martwić o kwestie organizacyjne – w środku nie będzie żadnych faktur czy paragonów.

Czekoladki z własnym zdjęciem

ChocoPostcard to zestaw czekoladek, na wieczku którego możesz nadrukować własne zdjęcie i napis. Czekoladki ze zdjęciem ze wspólnych wakacji dla ukochanego, zdjęcia wnuków dla babci, a może zdjęcie ze spotkania rodzinnego dla ukochanej mamy? Taki upominek z pewności zaskoczy obdarowaną osobę i dostarczy jej wielu pozytywnych wrażeń. To też sposób na okazanie uczuć, bo widać, że prezent jest przemyślany, a w jego przygotowanie włożono serce i starania.

Czekoladowe figurki

Szukasz prezentu dla fana gier komputerowych, majsterkowania lub seriali? Wydaje Ci się, że ma już wszystkie możliwe gadżety? Wybierz czekoladowy upominek nawiązujący do jego pasji! Czekoladowy pad, zestaw narzędzi w specjalnej skrzynce, pilot do telewizora. A może coś dla pań? Np. czekoladowy zestaw do makijażu lub czekoladowe porsche. Takie upominki nie tylko przepysznie smakują, ale także pięknie się prezentują. Wykonywane są z najwyższą dbałością o detale i wiernie odwzorowują oryginalne przedmioty, nawet w kwestii opakowania.

Zobacz także:

Czekolada z dowolnymi dodatkami

Marzysz o stworzeniu własnej, autorskiej tabliczki czekolady? Skorzystaj z konfiguratora dostępnego na stronie Chocolissimo. Wybierz rodzaj czekolady, kształt, opakowanie, a także własne dodatki. Do wyboru masz wiele zaskakujących opcji, w tym opiłki złota, cukierki Skittles, suszone kwiaty czy prażone orzechy nerkowca. W ten sposób możesz stworzyć prezent od serca dla kogoś, kto jest łasuchem i kocha wszystko co słodkie.

Więcej pomysłów na wyjątkowe czekoladowe upominki znajdziesz na: www.chocolissimo.pl To będą wyjątkowo słodkie Święta!