Piszemy to z lekkim smutkiem, ale wakacje bardzo powoli zbliżają się ku końcowi. Pozostało jeszcze 3 tygodnie wakacji (dla studentów miesiąc więcej), które mamy nadzieję, że wykorzystacie na maksa! Tymczasem sklepowe półki zaczynają zapełniać się szkolnymi akcesoriami. Te w supermarketach lekko nas przerażają i raczej nie zachęcają do zakupów, ale na szczęście istnieje kilka alternatywnych miejsc, w których możemy uzupełnić braki długopisów oraz notatników, i zrobić to w najlepszym stylu. Sierpień to idealny moment, aby skompletować wyprawkę do szkoły i nie martwić się tym później.

Stylizacje na rok szkolny - sprawdzą się wtedy, kiedy nie wiesz w co się ubrać! >>>

Bershka przygotowała kolekcję akcesoriów szkolnych totalnie w klimacie Glamour! Znajdziecie w niej rzeczy, które nie tylko pomogą Wam w organizacji nauki, ale również umilą powrót do szkoły. W końcu my, dziewczyny, lubimy być otoczone pięknymi przedmiotami, prawda? Hiszpańska sieciówka stworzyła linię z holograficznymi notatnikami, kolorowymi tygodniowymi plannerami i błyszczącymi piórnikami. Nie możemy się zdecydować, co jest naszą ulubioną rzeczą i najchętniej wykupiłybyśmy cały asortyment.

Co dokładnie znalazło się w kolekcji artykułów szkolnych Bershki? Kalendarz Back To School z holograficznym napisem, notatnik w puszystej (dosłownie) okładce, a także zeszyt z zakładkami i przegródkami. Nasze serca skradły ołówki z pluszowymi akcentami oraz piórniki i dostępne w 3 wariantach kolorystycznych. Sprawdźcie poniżej w galerii, jak wygląda kolekcja Bershki na rok szkolny 2018/2019!