Szymon Hołownia zostanie ojcem po raz drugi! I to szybciej niż się spodziewacie! Jego żona – Urszula Brzezińska-Hołownia jest już w zaawansowanej ciąży, a konkretnie – w dziewiątym miesiącu (tak, my też nie wiemy, jak to możliwe, że tak długo udało im się to utrzymać w tajemnicy). O tym, że żona Szymona Hołowni jest w drugiej ciąży, para poinformowała w dowcipnym wideo, które nagrała z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Szymon Hołownia i jego żona spodziewają się drugiego dziecka! Znamy termin porodu

Święta to czas oczekiwania. Dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek – powiedział Szymon Hołownia, nie kryjąc swojego entuzjazmu, na świątecznym nagraniu z życzeniami dla wszystkich Polaków, które nagrał wspólnie z małżonką i udostępnił na swoim profilu na Facebooku. Sugestywnie się przy tym patrząc na ciążowy brzuszek swojej żony, który jest już naprawdę sporych rozmiarów. Nic dziwnego, skoro to już 9 miesiąc. Termin porodu? Już za 3 tygodnie! Tak przynajmniej podaje „Fakt”. Płeć dziecka także jest już znana, ale na razie przyszli rodzice postanowili zachować to dla siebie. Nie ujawnili więc także żadnych szczegółów na temat imienia maluszka. 

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia – Historia związku

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia mają już jedno dziecko – czteroletnią córkę Manię, która jest oczkiem w głowie tatusia. Małżeństwem są od 2016 roku. Żona Szymona Hołowni jest osobą spoza show-biznesu i polityki. Jest absolwentką Lotniczej Akademii Wojskowej i pilotem myśliwca. Opinii publicznej dała się poznać bliżej, przy okazji kampanii prezydenckiej męża w 2020 roku.