Kiedy poznajemy nową osobę, na początku rozmawiamy zwykle na tematy, które sprawiają nam radość, szczególnie interesują lub pasjonują. A gdyby odwrócić ten mechanizm i zacząć od rzeczy, sytuacji, bądź zachowań, których nienawidzimy? Jeżeli szukasz partnera lub partnerki i uważasz, że nienawiść od miłości dzieli tylko jeden krok, to poznaj Hatera! To alternatywna wersja dla Tindera.
 

Aplikacja Hater łączy ze sobą osoby, które nienawidzą tych samych rzeczy!

Hater pomaga znaleźć partnera w dość nietypowy sposób. W przeciwieństwie do innych aplikacji randkowych, nie skupia się na pozytywach, ale na rzeczach, których jej użytkownicy nienawidzą. Jak twierdzi twórca tej aplikacji Brendan Alper, została ona stworzona tylko dla żartu. Okazuje się jednak, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem – szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Czy swoją popularnością przebije Tindera?

Najlepsze aplikacje randkowe. Tinder, Bumble, Skout i inne >>>
 

Nowa aplikacja randkowa Hater: jak z niej korzystać?

Na początku trzeba się oczywiście zalogować – proces jest bardzo prosty i odbywa się za pośrednictwem Facebooka. Następnie każdy nowy użytkownik aplikacji musi wypełnić kwestionariusz, w którym zaznacza, jakie rzeczy lubi lub nie, co kocha, a czego nienawidzi. Pytania zadawane przez twórców Hatera są bardzo zróżnicowane, dotyczą między innymi poglądów politycznych, celebrytów, jedzenia oraz zachowań. Kolejnym krokiem po budowie profilu jest oczywiście nawiązywanie nowych kontaktów. Całość przypomina zasady obowiązujące na Tinderze – jeżeli ktoś ci się spodoba, to przesuwasz w prawo i na odwrót. Proste, prawda?

Jak usunąć Tindera i zniknąć z niego raz na zawsze? Tłumaczymy krok po kroku >>>