Body-positive to modne hasło, które trudno w rzeczywistości wcielić w życie. Mierzenie się z nierealistycznymi standardami piękna, oceny ze strony obcych osób i niskie poczucie własnej wartości skutecznie utrudniają życie. Kenzie Brenna postanowiła podzielić się tym, z czym walczy patrząc w lustro, by zainspirować inne dziewczyny z podobnym problemem. Udało się - jej wpis rozniósł się po social mediach, a ona sama przekonała się, że odkrycie nie tylko tego co na zewnątrz, ale też w środku, nie jest takie straszne. Swój wewnętrzny dialog zaczyna od pytania "Czy to naprawdę zawsze jest tak widoczne?" - na zdjęciu rzeczywiście wyraźnie widać rozstępy na brzuchu. Zastanawia się, czy gdyby miała pieniądze i możliwość, to pozbyłaby się ich. Pewnie tak, ale to prowadzi do kolejnego pytania - co to by zmieniło? Czy stałaby się lepszą osobą, czy byłaby bardziej hojna, kochająca, dobra, gdyby miała ładniejszy brzuch? Odpowiedź brzmi "nie". "Więc to oznacza, że jesteś doskonała", mówi sama do siebie. "Ale taka się nie czuję", odpowiada. "Bo doskonałość nie jest uczuciem". 

Swój wpis kończy przesłaniem do innych dziewczyn. Przypomina im, że nie muszą czuć się piękne i doskonałe każdego dnia. Warto jednak codziennie ćwiczyć pewność siebie i doceniać swoje zalety, by wreszcie po prostu czuć się dobrze nie tylko z własnym ciałem, ale po prostu ze sobą. 

Here are my thoughts when I look at my least favourite part of my body. ----------- "They're not usually this noticeable." "If you only had the money to get rid on them." "They actually look kinda cool." "Sorta like a the beginning of a story." "More like the beginning of a LONG story." "Would I erase my story to not have these?" "You'd probably be more comfortable without them." "Would I truly though?" "Okay ask yourself the question." "I don't wanna." "Just do it." "Does this affect the quality of who I am?" "No." "Would it make you a better person if you got rid of these marks?" "No." "Would it make you kinder, more generous and a better lover if you had the money to erase them?" "No." "Then you're perfect." "I don't feel perfect." "That's cause perfect isn't a feeling." ------ you guys get it