Halloween nie jest obchodzone w Polsce tak hucznie, jak za granicą, np. w Stanach Zjednoczonych. Ale mimo to 31 października lubimy się przebierać, eksperymentować z makijażem i manicure, obejrzeć straszny film albo (przynajmniej) sprawdzać, za kogo i za co przebrały się w tym roku światowej sławy gwiazdy. I chociaż niektóre kostiumy są naprawdę spektakularne, to naszym zdaniem na tytuł królowej (każdego) Halloween zasługuje Willow Lee. Dlaczego?

Ta dziewczynka jest królową Halloween – zobaczcie jej zdjęcia w przebraniach

Willow Lee ma dopiero osiem lat, ale dzięki swojej mamie fotografce uchodzi za niekwestionowaną królową Halloween. I to nie tylko dlatego, że zdarza jej się celebrować święto duchów nawet przez miesiąc. Od kilku lat zdjęcia Willow Lee w halloweenowych przebraniach robią prawdziwą furorę w sieci, przede wszystkim na Instagramie. Do tej pory 8-latka przebrała się m.in. za Pocahontas, Luke’a Skywalkera, Wednesday Addams, Björk, Królowę Elżbietę II, Jennifer Lopez i Britney Spears.

Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy jej mama Gina Lee wrzuciła pierwsze zdjęcia 2-letniej wówczas córki na Instagrama. Spotkały się one z szalenie ciepłym przyjęciem, co zaowocowało powstaniem cyklu „Dress up Willow Month” i obchodzeniem przez całą rodzinę „Willoween”. Profil Giny na Instagramie obserwuje blisko 50 tysięcy osób, co wcale nas nie dziwi. Najfajniejsze (naszym zdaniem) przebrania możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.