W związku z pandemią coraz więcej osób pracuje w trybie home office. Na szczęście większość spraw (w tym obowiązków zawodowych) możemy załatwić online. Wystarczy szybkie łącze internetowe oraz dobry sprzęt. A najlepiej laptop, który umożliwia pracę z (dosłownie) każdego zakątka mieszkania i nie tylko. Gdzie szukać idealnego urządzenia? Niezawodnego, lekkiego, a przy okazji stylowego? Naszym zdaniem warto zajrzeć do sklepów stacjonarnych z elektroniką albo na stronę internetową Lenovo. Gigant technologiczny oferuje swoim klientom i klientkom m.in. laptop Yoga Slim 7, który ma wszystko, czego potrzebujesz do pracy, nauki, a także do rozrywki. Oto, co warto o nim wiedzieć.

Marka Lenovo stworzyła laptop na miarę naszych czasów. Na czym polega fenomen Yoga Slim 7? Spieszymy z odpowiedzią! Flagowy model od Lenovo sprawdzi się zarówno w pracy (usprawni, a tym samym uprzyjemni wykonywanie codziennych obowiązków), jak i poza nią. Jest idealny m.in. do oglądania filmów czy seriali, a także okaże się pomocny podczas treningów w domu. 

Ultra stylowy i elegancki laptop od Lenovo został wyposażony w bardzo wydajny procesor AMD Ryzen™ 4000 Series z grafiką Radeon™ oraz baterię, która wystarcza na (nawet!) 19 godzin ciągłego działania. Co więcej, posiada wyświetlacz o rozdzielczości FHD Dolby Vision (jesteśmy przekonane, że docenią to kreatywne dusze i nie tylko), ze świetnym odwzorowaniem barw i jasnością a także oferuje najwyższej jakości – trójwymiarowy dźwięk Dolby Atmos. To, co wyróżnia laptop Yoga Slim 7 na tle innych urządzeń tej klasy, to także czujnik ruchu, który umożliwia automatyczne wylogowanie się użytkownika / użytkowniczki, dzięki kamerze na podczerwień oraz  funkcja optymalizacji baterii. Ciekawym usprawnieniem jest również technologia Rapid Charge Pro, która w 30 min pozwala naładować baterię nowej Yogi do 50%. Jest to świetna opcja, kiedy spieszy nam się na spotkanie lub kiedy musimy naładować laptopa w podróży lub poczekalni. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcia laptopa Yoga Slim 7. Warto wspomnieć, że flagowy model od Lenovo jest niezwykle wydajny, a zarazem elegancki. Totalnie w stylu glamour. Nie mamy wątpliwości, że zachwyci nawet najbardziej wymagających konsumentów i konsumentki. Używając takiego sprzętu, zapomnisz o problemach z ciągłym zacinaniem się albo wyładowującą się niespodziewanie baterią. Poza tym nie będziesz musiała narzekać już na jego wagę. Laptop Yoga Slim 7 od Lenovo jest na tyle lekki, że możesz go schować do torebki czy plecaka i zabrać w ewentualną podróż czy spotkanie. Producent zadbał również o bezpieczeństwo danych , które przechowujemy w pamięci komputera, dzięki opcjonalnemu czytnikowi linii papilarnych. 

Materiał powstał we współpracy z marką Lenovo.