Skoro zainteresował cię ten artykuł (zapewne) aktywnie działasz w social mediach. Najprawdopodobniej korzystają z nich również twoi przyjaciele. Social media stały się częścią otaczającej nas rzeczywistości. I nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że wiemy, jak w racjonalny sposób z nich korzystać. Liczba użytkowników mediów społecznościowych wciąż wzrasta! Właśnie dlatego tylko nieliczni „wybijają się”, a tym samym zdobywają popularność w sieci. Co zrobić, aby dołączyć do tego wąskiego grona? Oto nasza recepta na popularność w social mediach!

Jak zdobyć popularność w social mediach? Ta jedna rzecz ci w tym pomoże!

Wyszukane pozy, luksusowe wnętrza, filtry, dzięki którym wszystkie zdjęcia są do siebie podobne - w mediach społecznościowych każdy może wyglądać idealnie i wieść życie, którego zazdroszczą mu inni. Ale czy taka jest rzeczywistość? Większość osób, które korzystają z social mediów jest zmęczona idealizowaniem wszystkiego, co nas otacza. Doskonale wiedzą o tym marki globalne (modowe, urodowe i nie tylko), które coraz częściej zapraszają do współpracy modelki w rożnym wieku i noszące różne rozmiary, a także rezygnują z retuszu zdjęć. Użytkownicy mediów społecznościowych pragną naturalności. Chętniej „lajkują” zdjęcia i wideo, które niekoniecznie są idealne, ale prawdziwe.

Jeżeli chcesz zdobyć popularność w social mediach, pokaż swoje prawdziwe „ja”. Za pomocą dobrego – nowoczesnego sprzętu (np. smartfona Galaxy S10) podziel się swoją wyjątkową pasją, pracą lub relacją z egzotycznej podróży. Postaraj się uchwycić niezapomniany moment. Tak, abyś miał, co wspominać i chętnie powracał do własnych zdjęć. Gwarantujemy, że twoi obserwatorzy zwrócą uwagę na szczery, udany kadr, a nie odpowiednio dobrany filtr czy idealne światło.

Do pokazywania prawdziwego świata na zdjęciach zachęca nas Samsung. Główne hasło kampanii marki, której twarzami są Zosia Zborowska, Zuza Kołodziejczyk i twórcy bloga Busem przez świat, to #BędzieCoWspominać. Gigant technologiczny przekonuje nas do tego, żeby skupić się na gromadzeniu wyjątkowych momentów z naszego życia. O całą resztę zadbają doskonałej jakości telefony komórkowe. Podejmijcie wyzwanie Samsung i zacznijcie tworzyć unikatowy content na swój profil w social mediach!

Dobra zabawa, czyli klucz do osiągnięcia popularności w social mediach

Prowadzenie i rozwijanie własnego profilu w mediach społecznościowych powinno być również (a może nawet: przede wszystkim) dobrą zabawą! Przypomina o tym jedna z ambasadorek akcji  #BędzieCoWspominać - Zuza Kołodziejczyk. Modelka i influencerka postanowiła odczarować popularne hashtagi w towarzystwie Victora Borsuka. Czym jest dla nich zabawa modą? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.

 

Zobacz także:

#BedzieCoWspomniac: jak Zuza Kołodziejczyk odczarowuje hasztagi? >>>