Kochacie sport i podróże? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, mamy dla was dobrą wiadomość! Za miesiąc wystartuje (absolutnie wyjątkowa) akcja promocyjna Japan Airlines, czyli narodowego przewoźnika Japonii. Będzie miała ona związek z XXXII Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Zarządcy linii lotniczych chcą, aby kibice zostali dłużej w Kraju Kwitnącej Wiśni, zwiedzili całe państwo, a dzięki temu poznali bliżej tamtejszą kulturę. W związku z tym rozdadzą (aż!) 50 tysięcy podwójnych biletów lotniczych na połączenia krajowe – odbywające się na terenie Japonii. Brzmi kusząco, prawda?

Japan Airlines rozdaje darmowe bilety lotnicze. Poznajcie szczegóły akcji

Przypomnijmy, że tegoroczne igrzyska rozpoczną się 24 lipca i potrwają do 9 sierpnia 2020 roku. Natomiast loty sponsorowane przez Japan Airlines będą realizowane między 1 lipca a 30 września. Perspektywa wakacji w Japonii prezentuje się naprawdę dobrze! Co ciekawe, turyści nie będą mogli wybrać, z którego lotniska i dokąd polecą. O destynacji ich podróży zadecyduje przypadek. W grę wchodzą jednak trzy porty lotnicze - Tokio Haneda, Kansai albo Osaka International. Turyści dowiedzą się, gdzie lecą dopiero trzy dni przed startem.

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji Japan Airlines?

Warunki są bardzo proste. W akcji promocyjnej mogą wziąć udział jedynie turyści – osoby, które nie mają japońskiego obywatelstwa i nie rezydują w Kraju Kwitnącej Wiśni. Poza tym podróżujący muszą być członkami programu lojalnościowego Japan Mileage Bank. Ale spokojnie, rejestracja jest darmowa.

Winter escape, czyli gdzie najlepiej wyjechać na wakacje zimą >>>