„Wiedźmin” to jedna z najgorętszych serialowych premier 2019 roku. I obecnie również jedna z najpopularniejszych produkcji na świecie. Przez chwilę w serwisie IMDb „The Witcher” był też najlepszym wyprodukowanym przez platformę Netflix obrazem, którego showrunnerką jest Lauren Schmidt Hissrich. To serialowa adaptacja sagi Andrzeja Sapkowskiego, w tej chwili najchętniej czytanego autora w serwisie Amazon.com. Głównym bohaterem powieści, jak i serialu jest Geralt z Rivii, walczący z potworami mutant. Wcielił się w niego znany do tej pory przede wszystkim z roli Supermana brytyjski aktor Henry Cavill. Czarodziejkę Yennefer zagrała również Brytyjka, Anya Chalotra, zaś księżniczkę Ciri jej rodaczka, Freya Allan.

Henry Cavill i reszta obsady „Wiedźmina” w Polsce! Zobaczcie zdjęcia z uroczystej premiery

Polka ubiegała się o rolę Ciri w serialu Wiedźmin 

Jednak niewiele brakowało, a Ciri zagrałaby Polka! A dokładnie Alicja Ostolska, uczennica Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie i podopieczna aktorskiej agencji Andy Max. Alicja, która podobnie jak Freya Allan jest śliczną, drobną blondynką, została wybrana przez ekipę castingową „Wiedźmina” na podstawie zdjęć i jej selftape, czyli wideo, gdzie aktor prezentuje swoje możliwości. A zatem bardzo możliwe, że miała okazję zagrać w ramach castingu również sceny z Henrym Cavillem! 

Alicja ma już w swoim dorobku kilka reklam oraz rolę w serialu Dwójki, „M jak miłość”. Do obsady dołączyła jako Ala, siostrzenica postaci granej przez Macieja Damięckiego. Zapamiętajcie to nazwisko, bo o Alicji Ostolskiej na pewno jeszcze usłyszycie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

keep it simple

Post udostępniony przez @ alicjaostolska_ Wrz 10, 2019 o 5:31 PDT