"Właściwie we wszystkim potrafię znaleźć inspirację. To, gdzie ją odkryje czy skąd do mnie przyjdzie, zależy tylko od mojego nastroju. Inspiracją może być wywiad, piosenka, lub ich połączenie. Inspiracją może być obraz, film, kolor, czy coś, co właśnie robi mój pies. Czasem ważniejsze jest nastawienie siebie na odbieranie inspiracji" - opowiada Maja. 

"Czym dla mnie jest ponadczasowość? To neutralne, klasyczne kolory i proste formy, ale takie, za którymi stoi jakiś ciekawy pomysł, jakaś idea." 

It girl, it bag

Styl niemieckiej influencerki jest nonszalancki i unikatowy, a jednocześnie bardzo klasyczny. I choć z pozoru ten opis brzmi banalnie, to prawie 400 tysięcy obserwatorów na Instagramie Mai udowadnia, że mało kto potrafi tak opanować sztukę łączenia. Z miłości do mody Wyh założyła markę Weyhe, która podobnie jak kapsuła Gino Rossi, przedstawia prostotę na nowo. Jej ostatnia odsłona to definicja płynnej płciowo mody przyszłości. Zalazły się w niej czarne suknie z golfem, obszerne koszule z marszczonymi rękawami i półprzezroczyste, szerokie spodnie. 

Torebka Gino Rossi 429,99 zł

Połączenie Wyh i Gino Rossi wydaje się więc niezwykle naturalne. Przed obiektywem Łukasza Pukowca i z kolekcją Timeless Sense zaprojektowaną przez Valeryję Musinę, dyrektor kreatywną marek CCC, Maja wygląda po prostu autentycznie pięknie. 

Zobacz także:

Torebka Gino Rossi 429,99 zł

Torebka Gino Rossi 429,99 zł

Torebka, którą od czasu premiery kapsuły zachwycają się minimalistki, to tak właściwie sfeminizowana wersja klasycznej aktówki. Przeskalowany format, geometryczne wykończenie klapy, miękka skóra i zestawienie czerni z delikatnymi, ciepłymi odcieniami sprawiło, że torebka Timeless Sense znalazła się na szczycie wishlisty wielu dziewczyn z branży. 

Ponad trendami 

"Kocham ten model. Ma idealnie wysoki obcas, który sprawdza się na co dzień, a przy okazji jest na tyle chic, że mogę go nosić również wieczorem. Jest bardzo prosty w stylizacji. Ta wysokość jest i wygodna, i dodaje odrobiny seksapilu oraz kobiecej pewności" - opowiada Maja. Botki z kapsuły Timeless Sense od Gino Rossi charakteryzuje wąska cholewka, która dopasuje się do każdej pary spodni czy długości spódnicy, a niewielki i odpowiednio wyważony obcas oraz zaostrzony nosek butów pięknie wysmuklą nogę. 

Botki Gino Rossi 379,99 zł 

Dobrze przemyślane odcienie i połączenia modelu sprawiły, że wpisze się on i w aktualne trendy, i stanie najbardziej charakterystycznym elementem Twojej garderoby niezależnie od tego, który wariant wybierzesz. Monochromatyczne, czarne i śmietankowe botki odpowiedzą na potrzeby "Matrix style" i powrót estetyki retro lub będą po prostu jednymi z najbardziej ponadczasowych i wygodnych butów, jakie masz w swojej szafie. Color blocking w wersji minimal uważany jest za najprostszą formę modowej zabawy, która zawsze się sprawdza. W tym przypadku nie ma wyjątku - karmelowo-czarne i czarno-śmietankowe botki z kapsuły Timeless Sense od Gino Rossi będziemy zestawiać z jasnymi dżinsami niezależnie od sezonu. 

Botki Gino Rossi 379,99 zł

Botki Gino Rossi 379,99 zł

Kolekcja kapsułowa jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Zdjęcia: Łukasz Pukowiec

Modelka: Maja Wyh

Stylizacja: Agnieszka Ścibior

Makijaż: Wilson

Włosy: Łukasz Pycior

Scenografia: Grzegorz Polański

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC

Art Director: Maria Mastalerz / CCC

Produkcja: Olga Janicka

Materiał powstał we współpracy z marką CCC