Tym razem nie było zaręczyn, choć wielu fanów (patrząc po relacjach na Instagramie) po cichu liczyło, że wydarzy się coś wielkiego. W końcu Taco Hemingway i Dawid Podsiadło jako pierwsi polscy artyści wyprzedali cały Stadion Narodowy w Warszawie! Okazja była więc szczególna, przez co wszyscy wstrzymali oddech, gdy raper postanowił zwrócić się ze sceny do Igi Lis. Z modelką, córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Hemingway (a tak naprawdę Filip Szcześniak) spotyka się od prawie dwóch lat. Na samym początku ich związku w sieci pojawiało się wiele komentarzy, że to chwilowe, że nie może się udać. Dziś para mieszka razem w Londynie (gdzie studiuje 19-latka), podróżuje po świecie i chyba nikt nie ma już wątpliwości, że tę dwójkę połączyło głębokie uczucie, a Taco Hemingway jest prawdziwym romantykiem. Na wydanej przed rokiem płycie Cafe Belga w kawałku 4 AM in Girona raper wprost nawinął o swoich uczuciach i wyznał, że jest zakochany. Ani wcześniej, ani później nie komentował on publicznie swojego związku z Igą Lis, nie robiła też tego modelka. W ostatnich dniach nastąpił jednak przełom. W wywiadzie do książki To nie jest hip-ho. Rozmowy 2, którego udzielił Jackowi Balińskiemu i Bartkowi Strowskiemu, powiedział więcej o tym, co zawdzięcza swojej dziewczynie. Zdradził m.in. że jest domatorem, lubi czas spędzać w domu, co jeszcze bardziej pogłębiła rosnąca popularność. Muzyk praktycznie nie wychodziłby do ludzi, gdyby nie Iga, która pomaga mu zmienić nawyki. Dodał również, że mieszkając w Londynie bardzo dużo pracuje w domu, ale coraz bardziej rozumie, że człowiek jest istotą społeczną, dostrzega to, jak dobrze na zdrowie psychiczne wpływa choćby wyjście do sklepu czy uśmiech drugiej osoby. Nic dziwnego, że właśnie tej drugiej osobie, podziękował ze sceny PGE Narodowy.

Iga Lis ma sobowtórkę! Pokazała jej zdjęcie na Instagramie
 

Taco Hemingway dziękuje Idze Lis ze sceny na Stadionie Narodowym

Dziś podczas wyprzedanego koncertu z Dawidem Podsiadło na sam koniec Taco Hemingway zdobył się na uroczy gest i zwrócił się do swojej dziewczyny. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak zwraca się do niej na co dzień.

„Igi, dziękuję Ci za pomoc kochanie, dziękuję za wszystko, ledwo żyję, gdziekolwiek jesteś zaraz będę!”, mniej więcej w tym stylu podziękował swojej ukochanej na oczach tysięcy ludzi! Wśród nich prawdopodobnie byli także rodzice Igi. Na trybunach obecny był na pewno Tomasz Lis, który podzielił się nawet zdjęciem i wideo z koncertu. Opatrzył je komentarzami „Taco. Jest moc” oraz „Dawid i Taco – rewelacja.”. Warto dodać również, że muzyczny duet jest na okładce najnowszego numeru Newsweeka, którym... kieruje Tomasz Lis. Czyżby dziennikarz był fanem twórczości swojego przyszłego zięcia podobnie jak Kinga Rusin? Mama Igi słucha Hemingwaya, jest więc duża szansa, że ona również nie ominęła takiego wydarzenia w jego karierze (choćby ze względu na córkę, z którą jest bardzo blisko). Póki co nie potwierdziła tego jednak w swoich mediach społecznościowych.

Za to fani oszaleli słysząc wypowiedź Taco, bo choć nie powiedział tego wprost, można uznać to za szalenie romantyczne wyznanie miłosne. Widać, jak niezwykle ważną osobą w jego życiu jest Iga Lis. Nie pozostaje nam nic innego, jak dalej trzymać kciuki za tę parę!


Zobacz także: Taco Hemingway pobił kolejny rekord. Jego płyta „Pocztówka z WWA, lato ’19” najczęściej odtwarzanym albumem na Spotify